Zincir otellerle tecrübenin hizmet kalitesine yansımasına şahit olun

Zincir oteller, yani grup otelleri, genellikle büyük iş gruplarının işletme sahibi olduğu, birden fazla tesise sahip otellerdir. Bu oteller genellikle ortak isimlere sahip olup, bölge ya da konsepte göre ek isimler alırlar.

Zincir otellerde ilk başta dikkatinizi çekecek olan, tatil kalitesinin tecrübeyle harmanlanmış olduğudur. Birden fazla işletmenin sorumluluğunu alan iş grupları, tesislerinde prestijlerini korumak için ekstra özen gösterirler. Tecrübeli personel ve hizmet anlayışlarını bu tesislere yansıtmışlardır.

İşte Türkiye’deki en iyilerini CoralTatil.com bünyesinde bulabileceğiniz, zincir otellerin sizlere sunabilecekleri…

Kurumsal kalite

Zincir oteller, lüks ve konforlu, tatil standartlarının yüksek tutulduğu otel grupları olduğu için, kaliteden ödün vermeyen, alacağı hizmet kalitesini önde tutan misafirler için tasarlanmış işletmelerdir. İş gruplarının yönetiminde oldukları için kendinizi prestijli, kurumsal ve dolayısıyla iş disiplini olan tesislerden oluştuğu için, tatiliniz boyunca her anlamda düzenli, titiz, ayrıcalıklı bir tesisin içinde bulacaksınız. Sorun ya da tatsız sürprizlerle karşılaşmamak için, bu kurumsal düzene güvenebilir, CoralTatil üzerinden dilediğiniz zincir otellerden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz.

CoralTatil’den rezervasyon yaptırabileceğiniz zincir oteller çok çeşitli. İşte bunlardan bazıları: Crystal Otelleri, Delphin Otelleri, Limak Otelleri, Amara Otelleri, Sueno Otelleri, Otium Otelleri ve Titanic Otelleri.

Zincir otellerle tecrübenin hizmet kalitesine yansımasına şahit olun

Tema ve bölgelere göre değişik tecrübeler

Zincir oteller, tema ve bölgelere göre mevcut isimlerine ek isimler aldığı gibi, bunu işletmeye de yansıtırlar. Bölgelere göre değişiklik gösterenlerde, yöresel dekorasyon, mönü ve aktivitelere rastlayabilirsiniz. Ayrıca animasyon ekibi tarafından hazırlanan şovlarda yine yöresel içeriklerle karşılaşabilirsiniz. Böylece tatilinizi geçirdiğiniz bölgeye dair bilgi edinebilir, tatil konforunuzun içinde bölgeye dair detaylarla söz konusu bölgeyi özümseyebilirsiniz.

Temalı oteller ise, sizi yaşadığınız dünyadan çok daha farklı bir yere götürmeyi, size bir masalı, bir efsaneyi yaşatmayı hedefliyor. Örneğin Titanic Otelleri sizi efsane gemi Titanic konseptinde eşsiz bir tatile davet ediyor. Titanic zincir otelleri sizi, ultra lüks her şey dahil bu tatilde, Titanic’in romantizmini Akdeniz’in büyüleyici maviliğinde yaşamaya davet ediyor.

Sorunsuz tatillerin rotasını belirleyen zincir oteller, sizler adına detayları düşünerek, en iyi tatil imkanlarını sunmayı hedefliyor. Kurumsal kimliklerinin verdiği güvenle, birden fazla işletmelerinde sizlere değişik tema ve yöresel altyapılarla her defasında farklı tecrübeler yaşatmak için çalışan zincir otellere siz de bir göz atın.