Zincir otelleri farkıyla benzersiz bir tatil tecrübesi yaşayın

Pek çok kişinin tatil hayallerinde, yüksek hizmet kalitesine sahip, muhteşem bir mimariyi çevreleyen doğal güzellikler ve gerçekten dinlendiğini hissedebileceği bir tesis vardır. Bu hayallerin gerçek olmasını sağlamak için, elbette alanında tecrübeli, turizm sektöründe birer yıldız gibi parlayan isimleri tercih etmek gerekiyor. Eğer siz de yakın zamanda tatile çıkmayı düşünüyor ve tıpkı böyle, rüya gibi bir tatile ihtiyaç duyuyorsanız, Avrupa standartlarında hizmet veren, birbirinden cazip zincir otelleri alternatiflerine göz gezdirebilirsiniz. Zincir otelleri, ülkemizin tatil cennetleri Akdeniz ve Ege’de en çok tercih edilen, tatil ihtiyaçlarınızı önceden düşünerek sizlere unutulmaz birer tatil tecrübesi yaşatmayı hedefleyen tesislerden oluşuyor. Siz de tercihinizi zincir otellerinden yana kullanabilir, dört dörtlük bir tatil keyfine sahip olabilirsiniz.

Tatil başkenti Antalya’nın en çok tercih edilen tatil destinasyonlarında, Ege’de tatilcilerin rüyalarını süsleyen ilçelerde, gözlerden uzak, sahillerde romantik yürüyüşler yapabilir ya da ailenizle birlikte vakit geçirmenin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, eğlenceli günler geçirebilirsiniz. Dilerseniz, hayalinizdekinden çok daha cazip tatil tecrübeleri yaşayabileceğiniz zincir otellerinden bazılarına bir göz atalım…

Zincir Otelleri

Crystal Otelleri

Crystal otelleri, Akdeniz’in en çok tercih edilen tatil destinasyonları Side, Kemer ve Belek’te, Ege’de ise bembeyaz bir inci gibi parlayan Bodrum’da modern, şık ve gösterişli, doğal güzelliklerini lüks hizmet standartlarıyla buluşturan tesislerden oluşuyor. Aileler, balayı çiftleri ve gençler için ayrı ayrı pek çok aktiviteler ve tatil alternatifleri sunan Crystal otelleri, turizmdeki başarılarla dolu geçmişini tesislerine de yansıtıyor.

Zincir otelleri farkıyla benzersiz bir tatil tecrübesi yaşayın

Özellikle tesislerinde bulunan profesyonel spa ve masaj ekipleriyle, misafirlerinin tatilleri boyunca gerçekten dinlenmesini ve arınmasını sağlayan Crystal otelleri, aynı zamanda golf otelleri sayesinde de spor turizmine katkıda bulunuyor. Siz de Crystal otellerinden birini tercih edebilir, bu yaza muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz.

Otium otelleri

Doğaya, tesislerini birer doğa dostu otel haline getirerek şükranlarını sunan, aynı zamanda misafirlerinden de bu sayede takdir toplayan Otium otelleri, artan yemeklerini barınaklara gönderen, çevre dostu tesislerden oluşuyor. Her yıl dünyanın dört bir yanından pek çok misafirini ağırlayan, duyarlılığıyla ailesine her yıl yeni sürekli misafirler kazandıran bu Otium otellerinde, siz de ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler için pek çok alternatifler sunan bu tesislerde, çocuklarınız hayvan ve doğa sevgisi başta olmak üzere pek çok yeni bilgi edinebilir, profesyonel mini kulüp ekibi sayesinde eğlenirken öğrenmenin keyfini çıkarabilir.

Zincir otelleri farkıyla benzersiz bir tatil tecrübesi yaşayın

Yetişkinler için kaliteli eğlence anlayışına sahip zincir otellerden biri olarak, sizleri tatiliniz boyunca renkli aktiviteler ve şovlar bekliyor olacak. Sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler içinse, geniş dinlenme alanları, konforlu odalar ve profesyonel spa merkezine sahip Otium otellerini siz de bu yaz keşfedin.

Xanadu otelleri

Antalya’nın huzur dolu doğasıyla misafirlerine kucak açan beldesi Belek ve Ege’nin parlayan yıldızı Bodrum’da yer alan Xanadu otelleri, çarpıcı mimarisi ve sunduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça söz ettiriyor. Her yeni günü mavi ve yeşilin en güzel tonları arasında selamlamak, bazen sadece doğayı dinleyebilmek ve bir köşede sakince kitabınızı okuyabilmek istiyorsanız, Xanadu otelleri, sizlere bu imkanı sunuyor.

Zincir otelleri farkıyla benzersiz bir tatil tecrübesi yaşayın

Bodrum’da bir yarım adada, Ege’nin pırıl pırıl sularına doğru uzanan bir villada konaklamak ya da Akdeniz’in turkuaz deniziyle, yemyeşil çam ormanları arasında bir koyda denize girmek, Xanadu farkıyla mümkün. Siz de hayallerin gerçeğe dönüştüğü Xanadu dünyasında, unutulmaz bir tatil için Xanadu otelleri seçeneğine bir göz atın.

Birbirinden cazip, büyüleyici ve çarpıcı hizmet kalitesiyle tatil standartlarınızı yükseltecek bu zincir otellerini CoralTatil ile keşfe çıkabilirsiniz. En uygun ödeme imkanlarıyla hayallerinizin ötesinde tatilleri siz de zincir otelleri ayrıcalıklarıyla yaşamak için daha fazla beklemeyin.