Yılbaşı tatili için muhteşem kayak otelleri

Aralık ayına girdik ve yeni yıl neredeyse geldi çattı. Bu yılbaşı için özel bir plan hazırlamak ve yeni yılı, çam ormanları ve karlar içinde karşılamak, kış sporları aktivitelerine katılmak istiyorsanız, yılbaşı tatili için kayak otelleri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Birbirinden cazip seçenekleri ile yılbaşı tatili standartlarınızı yükselten kayak otelleri, Türkiye’nin farklı bölgelerinde, farklı kültürleri de tanıma imkanı sunuyor.

Bursa’dan Kars’a, Erzurum’dan Bolu’ya ve daha pek çok şehirde, sadece ülkemizden değil dünyanın dört bir yanından kış sporları tutkunlarını ağırlayan kayak otelleri, yılbaşı tatilinizde de sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacak. Gelin bu birbirinden lüks ve ayrıcalıklı hizmetlere sahip otellere bir göz atalım…

Xanadu Snowwhite

Xanadu zincir otellerinin, turizm sektöründe tescillenmiş başarısının Erzurum Palandöken’deki bir diğer örneği Xanadu Snowwhite, farklı zorluk derecelerine sahip, Türkiye’nin en uzun kayak pistine sahip bir işletme olma özelliğini taşıyor. Kendisine ait karlandırma sistemi de bulunan Xanadu Snowwhite’da kayak mevsimi iklim koşullarına göre uzatılabiliyor. Çocuklar için de kayak pisti ve oyun alanı bulunan, tüm misafirlerinin tatil kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Xanadu Snowwhite, gökyüzünü izleyebileceğiniz cam kubbesiyle size büyüleyici bir ortam sunuyor..

Sarıkamış Toprak Hotel

Tarihi güzellikleriyle doğunun en önemli şehirlerinden Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Cıbıltepe mevkiinde yer alan, muhteşem dağ ve çam ormanları manzaralı bir işletme olan Sarıkamış Toprak Hotel, doğal ahşap iç tasarımları, en modern şekilde kullanarak döşenmiş zevkli bir dekorasyona sahip. Hizmet kalitesi, Anadolu’nun misafirperverliği ve tecrübeli misafir ağırlama kültürüyle harmanlanmış yönetim bilincinin ürünü olan işletmede, 2 etaplı bir kayak merkezi bulunuyor.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Kaya zincir otellerinin yıllardır turizm sektöründeki tecrübelerinin bir başka güzel örneği olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Bolu’nun dünyanın dört bir yanından kış sporları tutkunlarını ağırladığı Kartalkaya kayak merkezinde bulunuyor. Misafirlerine hayallerdeki gibi bir kış tatili tecrübesi yaşatmak üzerine kurulu işletme prensibinde, profesyonel hizmet kalitesinin ayrıcalıklarından yararlanabileceğiniz işletmenin, misafirlerini her şeyden önce seçkin mimarisiyle büyülediği bir gerçek.

Yılbaşı tatili için muhteşem kayak otelleri

Palan Otel

Doğunun en görkemli dağlarından ve en önemli kayak merkezlerinden biri olan, medeniyetler şehri Erzurum’un büyüleyici Palandöken’i, dünyanın en önemli kış organizasyonlarına ev sahipliği yaparak, Erzurum’un da bir spor şehri haline gelmesini sağlıyor. Bu bölgenin, ülkemizde spor turizmini geliştirmesi, elbette kayak merkezlerinde yer alan otellerin de bu sektördeki yerini sağlamlaştırdı. İşte bunun en başarılı örneklerinden biri de Palan Otel.

Beceren Hotel

1946 yılından bu yana turizm sektöründe var olan bir ailenin, 1970’ten bu yana sürdürdüğü otel işletmeciliğinin sıcaklığını ve tecrübesini sizlere sunmayı amaçlayarak bugünlere getirdiği Beceren Hotel, Bursa’nın dünyaca ünlü kayak merkezi Uludağ’da bulunuyor. Yeşilçam’ın unutulmaz Uludağ sahnelerine ev sahipliği yapan Beceren Hotel, böylesine nostaljik ve yıllardır pek çok anıyı saklayan bir işletme olma özelliğini taşıyor. Muhteşem kayak pisti, Türk mutfağından eşsiz lezzetler ve nostaljiyi bir arada yaşayabileceğiniz, benzersiz bir yılbaşı akşamı için Beceren Hotel, ayrıcalıklı bir seçenek olarak sizleri bekliyor.

Yılbaşı tatili için muhteşem kayak otelleri

Çamkar Hotel

Kars platosuna uzanan, büyüleyici doğal ve tarihi güzelliklere sahip bir ilçe olan Sarıkamış’ta bulunan Çamkar Hotel, Palandöken ve Allahuekber dağlarının buluştuğu noktada yer alan bir kayak merkezine sahip. Çamkar Hotel, muhteşem dağ ve çam ormanları manzarası, Türk mutfağının eşsiz örneklerini tadabileceğiniz, restoranı ile evinizdeki konforu ve bir otelde bulunmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceğiniz bir tesis.

Ağaoğlu My Mountain Hotel

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun inşaat sektöründeki başarısını turizm sektöründe de sürdürdüğünü çarpıcı bir şekilde ortaya koyan Ağaoğlu My Mountain Hotel, Bursa Uludağ’da hizmet veren, görkemli mimarisiyle göz kamaştıran bir işletme. Kayak, snowboard ve kar motoru gibi karın keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz ekipmanlarla, kış sporları tutkunlarının ilk tercihleri arasında yerini alan Ağaoğlu My Mountain Hotel, muhteşem gala gecelerine de ev sahipliği yapıyor. Yılbaşı gecenizi taçlandıracak birbirinden lezzetli mönüleri, profesyonel hizmet anlayışı ve büyüleyici manzarasıyla, Ağaoğlu My Mountain Hotel, beklentilerinizin çok ötesinde.

Mirada Del Lago

Kayseri’nin ünlü kayak merkezinin bulunduğu Erciyes Dağı’nin Tekir Yaylası’nda bulunan Mirada Del Lago, görkemli mimarisi ve eğlenceli yılbaşı programlarıyla, yeni yıla daha tempolu bir giriş yapmanızı sağlıyor. Erciyes’in muhteşem kar manzarası, profesyonel kayak pisti ve eşsiz doğal güzellikleriyle, kaliteli hizmet tecrübesini bir araya getiren Mirada Del Lago, yılbaşı programlarınıza dahil etmek isteyeceğiniz, en özel imkanları sizlere sunuyor.

Yılbaşı tatili için muhteşem kayak otelleri

Dedeman Palandöken Hotel

Köklü geçmişiyle turizm sektörünün devlerinden Dedeman zincir otellerinin bir üyesi olan Dedeman Palandöken Hotel, dünyaca ünlü bir kayak merkezi olarak Erzurum’u ve ülkemizi dünyada spor turizmi destinasyonları arasında gösteren Palandöken’de yer alıyor. Misafirlerine unutulmaz bir kış tatilinin yanı sıra, tecrübeli hizmet anlayışıyla donatılmış bir yılbaşı tatili de sunmayı hedefleyen Dedeman Palandöken Hotel, bulunduğu bölgenin muhteşem manzarasında konforu ve lüksü bir araya getiriyor.

Grand Kartal Hotel

Bolu Kartalkaya’da kış sporlarının tadını doyasıya çıkarabileceğiniz, eğlencenin doruğa ulaştığı işletme Grand Kartal Hotel, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını düşünüyor. İddialı bir açık büfesi ve muhteşem dağ evi dekorasyonuyla sıcak bir ortam sunan Grand Kartal Hotel’i yılbaşı seçenekleriniz arasında değerlendirmeyi unutmayın.

Grand Yazıcı Hotel Uludağ

Yazıcı zincir otellerinin Uludağ’daki tesisi Grand Yazıcı Hotel Uludağ, muhteşem mimarisi ile Bursa Uludağ’da göz kamaştıran bir kayak oteli. Kış tatilleri için misafirlerine unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmayı hedefleyen ve ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sizlere sunan işletme, tatil standartlarınızı yükseltecek. Kolay ve orta zorluk derecelerinde 2 kayak pisti bulunan Grand Yazıcı Hotel Uludağ; düğün, kongre gibi farklı organizasyonlar için de profesyonel ekipleriyle hizmetinizde…

Renaissance Polat Erzurum Hotel

Türkiye’nin en önemli spor turizmi destinasyonlarından biri olan Erzurum’da yer alan Renaissance Polat Erzurum Hotel, dünyada ikinci, Avrupa’da ise en iyi kayak pistinin bulunduğu Palandöken kayak merkezinde bulunuyor. Bu anlamda, kış sporları için, her yıl dünyanın farklı yerlerinden gelen binlerce turisti ağırlıyor. Aynı zamanda misafirleri için çeşitli kültür turları da düzenlenen Renaissance Polat Erzurum Hotel, kış tatiliniz için iyi bir seçenek olabilir.

Siz de kış tatiliniz için kayak otellerinden birini tercih etmek istiyorsanız CoralTatil’in sunduğu erken rezervasyon ve uygun ödeme koşullarından yararlanarak, Türkiye’nin en iyi kayak otelleri alternatiflerine ulaşabilirsiniz.