Yılbaşı için hala plan yapmamış olanlara: İstanbul otelleri

Yılbaşı geceleri, her ne kadar çok özel ve önceden planlanmış olsa da ne yazık ki bazen planlar iptal olabiliyor. Hal böyle olunca, son dakikada yeniden plan yapmak, o kadar da kolay olmuyor. Diğer bir taraftan iş yoğunluğu ve günlük koşuşturma nedeniyle birçok kişi yılbaşı planlarını son dakikaya bırakabiliyor.

İstanbul’da yılbaşı akşamı, farklı ne yapsak diye düşünüyorsanız, birçok otel size bu konuda yardımcı olabilir. Hem özel bir akşam yemeği hem de kaliteli bir konaklama hizmetiyle İstanbul’da yılbaşına farklı bir şekilde girebilirsiniz.

İstanbul’daki çoğu otel yılbaşı için özel programlar hazırlıyor. Böylece bu otellerde hem konaklayabilir, hem de yılbaşı gecesi programlarına katılabilirsiniz. Bu şekilde konaklama ve eğlence planlarınızı, son dakikada da olsa kurtarma şansınız var. Özel programı olmayan oteller de yılbaşı menüsüyle misafirlerini memnun etmeyi başarıyor. Yemekten sonra İstanbul’un dört bir yanındaki yılbaşı eğlencelerine katılmak ve yine otelinize dönerek geceye tamamlamak mümkün.

Eğer yılbaşı için hala plan yapmadıysanız, tercih edebileceğiniz İstanbul otelleri seçeneklerine bir göz atalım…

Odda Hotel Taksim

Eğlence ve gece hayatının merkezi olan Taksim’de yer alan ve meşhur İstiklal Caddesi’ne yaklaşık 50 metre mesafede bulunan Odda Hotel Taksim, muhteşem dekorasyonuyla modern bir iç mimari örneği. Taksim’in ortasında, günde binlerce insanın gelip geçtiği sokakların gürültüsüne rağmen, Odda Hotel Taksim’in odaları, kusursuz ses yalıtımıyla sizlere huzur dolu bir konaklama sağlıyor.

Pek çok açıdan son dakika rezervasyonunuz için en iyi ve lüks seçeneklerden biri olan Odda Hotel Taksim’de kaliteli ve uzman işletme anlayışıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetlere anında ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı için hala plan yapmamış olanlara: İstanbul otelleri

Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel

İstanbul’un Anadolu yakasında, ödüllü ve 5 yıldızlı bir otel olan Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel, büyüleyici Marmara Denizi manzarasında size ayrıcalıklı konaklama imkanları sunuyor. Otel, ihtiyacınız olan her şeye ulaşabileceğiniz, İstanbul’un olduğu kadar dünyanın da en ünlü caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’ne 10 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Oldukça lüks dizayn edilmiş odalarda, konforu, sadelik ve estetiği bir arada bulabileceğiniz iç tasarımların tercih edildiği görülüyor. Pek çok farklı oda tipine sahip Wyndham İstanbul Kalamış Marina Otel, tüm misafirlerinin konaklama ihtiyaçlarını düşünerek hareket ettiğini bir kez daha gösteriyor.

Yılbaşı için hala plan yapmamış olanlara: İstanbul otelleri

Suadiye Hotel

İstanbul Anadolu yakasının sahili ve Bağdat Caddesi’nin kesiştiği noktada bulunan Suadiye Hotel, evinizdeki rahatlığı ve bir otelde konaklamanın lüksünü bir arada sunuyor. Her yıl kendini yenileyerek ve hizmet kalitesini artıran Suadiye Hotel, klasik bir zevkle döşenmiş, ihtişamlı odaları ile misafirlerinin güne, Marmara Denizi’nin masmavi sularına bakarak uyanmasını sağlıyor.

Kadife koltuklar, oryantalist desenli döşemeler ve çeşitli ayrıntılarla, kendinizi Osmanlı Dönemi’nde bir konakta gibi hissedebileceğiniz Suadiye Hotel, size bu özenli hizmeti ve misafirperverliği de gösteriyor.

Yılbaşı için hala plan yapmamış olanlara: İstanbul otelleri

Siz de CoralTatil ile hem lüks hem de konforlu bir konaklamanın yanı sıra, yılbaşı gecesi eğlencenin de keyfini sürebileceğiniz, merkezi noktalarda bulunan bu İstanbul otelleri alternatiflerinden birini tercih edebilirsiniz.