Yakın çevre otelleri konuklarını bekliyor!

Eğer tatil için çok uzaklara gitmek istemiyorsanız, yakın çevre otellerine hoş geldiniz… Dinlenmek ve huzurlu bir taitl geçirmek için siz de pansiyondan lüks otellere kadar her türlü bütçeye uygun yakın çevre otellerinde tatilin tadına varabilirsiniz.

Sabah kahvaltısının ardından tercih edeceğiniz tesisin sunduğu seçenekler dahilinde dilediğiniz aktiviteyi seçmeniz yeterli. İster saunada, hamamda ya da fitness salonunda ter atarak toksinlerden kurtulun, isterseniz havuzda biraz serinleyin. Hatta dilerseniz bütün gün termal sularda yüzmenin keyfini çıkarın veya çeşitli spor faaliyetlerine vakit ayırın. Akşam da güzel bir yemekten sonra gönlünüzce dinlenerek tatilinizin tadını çıkartın.

İşte sizin için seçtiğimiz yakın çevre otellerinden bazıları…

Akay Garden Resort Hotel – Çeşme

Çeşme’nin Ildırı semtinde yer alan Akay Garden Resort Hotel 2003’ten bu yana hizmet veriyor. Tatilde Çeşme’nin masmavi denizinden ve güneşinden faydalanmak isterseniz 40.000 km² üzerine kurulu bu oteli seçebilirsiniz.

İğneada Resort Hotel & Spa

Kırklareli’de yer alan ve Karadenize kıyısı olan İğneada’nın en güzel ve en lüks otellerinden biri de İğneada Resort Hotel & Spa. İsterseniz Karadeniz’in soğuk ve tertemiz sularında yüzebilir, isterseniz spa masajı ile bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Yakın çevre otelleri konuklarını bekliyor!

Güral Sapanca Wellness&Convention

İstanbulluların en çok tatil yaptıkları yakın çevre otellerinden biri olan Güral Sapanca Wellness&Convention konuklarına farklı bir tatil yaşatmakta kararlı. Gerek odaların dekorasyoonu, gerekse güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarının sıcaklığı ile bir tatilden beklediğiniz ne varsa burada bulabilirsiniz. Siz de haftanın yorgunluğunu atmak ve size en yakın çevre otellerinden birinde konaklamak istiyorsanız CoralTatil’in binlerce otel seçeneğinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Siz de keyifli bir tatil için CoralTatil’i seçin…