Xanadu Snowwhite kar beyaz tatiller diler

Türkiye’nin en önemli spor ve kültür turizmi kenti, Doğu Anadolu’nun en güzel şehirlerinden Erzurum, Palandöken Dağı ile adından sıkça söz ettiriyor. Dünyaca ünlü kayak organizasyonlarına ve yarışmalara ev sahipliği yapan Palandöken Dağı’nın en önemli tesislerinden biri olan Xanadu Snowwhite, bu anlamda Xanadu oteller zincirinin kış turizmindeki başarılı bir örneği. Yıllardır turizm sektöründe varlığını kanıtlamış ve hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen zincir oteller arasına girmeyi başaran Xanadu otelleri, Xanadu Snowwhite ile Palandöken’de de bu kaliteyi sürdürüyor.

Xanadu Snowwhite kayak ve snowboard’a gönül verenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Tesis, çocuklar için özel tasarlanmış kış sporları pisti ve Xanadu Kayak Okulu’yla da takdir topluyor. Ebeveynlere, çocukları için hem eğitici hem de keyifli bir tatil alternatifi sunan Xanadu Snowwhite, minik sporcu adaylarını bekliyor.

Xanadu Snowwhite, kar beyaz tatiller diler

Ayrıca misafirlerine şehir manzarasına karşı gece kayak yapma keyfinin tadını doyasıyla çıkarabilme imkanı veren tesis, kayak gösterileri, kızak ve kayak yarışmalarıyla kış tatilinize eğlence katmak için çeşitli organizasyonlar düzenliyor.

Xanadu Snowwhite, kar beyaz tatiller dilerKonaklama ve spa hizmetlerinde Xanadu imzası

Xanadu Snowwhite bünyesinde faaliyet gösteren ve Uzakdoğu masaj kültüründen yola çıkarak oluşturdukları spa hizmetlerini, profesyonel bir ekiple misafirlerine sunan Shang-du Spa, güzellik bakımları ve dinlendirici özelliklere sahip uygulamalarıyla kendinizi yenilemenizi sağlıyor.

Bu hizmetlerden yararlanarak tüm gün kayak merkezinin tadını çıkardıktan sonra, rahatlatıcı bir masajla kendinizi yeni bir güne hazırlayabilir, tatil boyunca düzenli terapilerle günlük hayatınıza daha dinamik bir şekilde dönüş yapabilirsiniz.

Xanadu Snowwhite, kar beyaz tatiller diler

Ayrıca, Meksika ve Türk mutfağının en sevilen yemeklerinin sunulduğu lezzetli mönülere sahip restoranları, şık barları ve dinlenme alanlarıyla, bir otelden beklentilerinizi yükseltecek, gittiğiniz her yerde Xanadu imzasını aramanızı sağlayacak Xanadu Snowwhite, bu kış yine tesisinde sizleri ağırlamayı bekliyor.

Siz de CoralTatil ayrıcalıklarından yararlanarak geçireceğiniz unutulmaz bir kış tatili için mutlaka Xanadu Snowwhite alternatifini değerlendirin.