Vizesiz seyahat edebileceğiniz 5 ülke

Yazın gelmesiyle beraber tatil sezonu açıldı ve tatil planları yapılmaya başlandı. Tatilini yurt dışında geçirmeyi planlayanların en çok sorduğu soru, “Türklerden vize istemeyen ülkeler hangileri?“ oldu. İşte gidip görülesi, görünce çok sevilesi, dünyanın en güzel vizesiz ziyaret edebileceğiniz 5 ülkesi!

Tarih ve eğlencenin ülkesi Rusya

Burnumuzun dibinde muazzam bir tarih. Başkent Moskova ve Saint Petersburg en güzel turistik şehirlerden biri. Dünya’nın en gelişmiş ülkelerinden biri olan Rusya, matruşkasından votkasına, Kremlin Sarayı’ndan, edebiyatına, güneşin batmadığı beyaz gecelerinden, trenle baştan başa Rusya hayaline kadar, güzel bir deneyim için sizi çağırıyor.

Uzakdoğunun teknoloji çılgını Japonya

Gelişmiş teknolojisi ile çılgınlık derecesindeki şehirciliği ile Uzakdoğu’nun göz bebeği Japonya… Farklı bir kültür yaşayan ve bunu çok güzel koruyan çekik gözlü insanlarıyla aynı zamanda tam bir kültür cenneti. Mesafenin uzaklığı ve pahalı uçak biletleri gözünüzü korkutmasın, CoralTatilin sunduğu paket turla sayesinde bu sorunlar da ortadan kalkıyor.

Güney Amerika’nın neşesi Arjantin

Geniş topraklarına rağmen az nüfusuyla sakin bir doğa harikası. Güney Amerika’nın neşesiyle birleştirmiş, eğlenceli, canlı, renkli, modern bir yer. Tam bir özgürlükler ülkesi. Hatta Arjantin’in başkent Buenos Aires, başlı başına gezip görebileceğiniz bir yer…

Karnavalları ile sıcacık bir ülke Brezilya

Sıcak, samimi, doğal, eğlenceli, canlı, renkli ve vizesiz seyahat edebilme özelliği ile davetkar bir ülke, Brezilya. Mesafe zorluğunu da ortadan kaldıran CoralTatil, sizi Brezilyanın sahilleri, insanları, festivalleri, karnavalları, susmayan müziği, durmayan dansı, güneşi, enerjisi, mutlu insanları tanıştırıyor.

Deniz, kum, güneş ve Kıbrıs

Yaz turizmi, deniz, kum, güneş, casino kültürü ile yavru vatan KKTC gezip görülebileceğiniz en yakın komşu ülke. Vaktiniz varsa ve bavulunuz hazırsa hiç beklemeden bir hafta sonunu Kıbrıs’ta geçirmeye ne dersiniz?