VIP Deluxe otellerle tatillerinizde en özel imkanlar sizin olacak

Tatillerinizde, kalite ve lüksten vazgeçemiyor, hizmette standartlarınızı yüksek tutuyorsanız, VIP Deluxe oteller, beklentilerinizi karşılamak için en iyisini sunmayı vaat ediyor. Ayrıcalıklı bir tatili maliyetlerden üstün gören herkes için, müşteri konforunu ilk sıraya koyan VIP Deluxe oteller, şimdiye kadar sanat, siyaset ve spor dünyasından önemli isimleri ağırlamış işletmeler olarak, sizlere unutulmaz tatillerin kapılarını açıyor.

Siz de bu özel hizmetlerden yararlanabileceğiniz, rüya gibi tatiller için siz de CoralTatil bünyesindeki Deluxe Otellerde benzersiz koşullarda tatil yapabilirsiniz…

Temalı organizasyonlar

VIP Deluxe oteller, Antalya merkez, Belek, Kemer ve Side, ayrıca İstanbul, Bodrum, Kıbrıs ve Yalova’da bulunuyor. Özel günler için düzenlenen temalı organizasyonlar, yemekler ve eğlencelerle, VIP Deluxe oteller müşterilerine özel olduklarını her fırsatta hissettiriyor.

VIP Deluxe oteller temalı organizasyonlar düzenlerken, sizlerin de sevdikleriniz için planladığınız sürprizlere destek veriyor. Yıl dönümleri, doğumgünleri gibi organizasyonlarınız için seçtiğiniz VIP Deluxe otellerde geçireceğiniz tatillerde, özel günleriniz her zamankinden daha özel geçecek.

VIP Deluxe otellerle tatillerinizde en özel imkanlar sizin olacak

Aktiviteler ve çocuklara özel alanlar

Ailenizle zaman geçirirken, çocuklarınızın tatilden daha büyük keyif alması için, çocuklara özel mini club eğlenceleri ve güvenli çocuk oyun alanları VIP Deluxe otellerin tercih edilmesinde önemli bir etken. Sizi olduğu kadar çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi ve eğlenirken güvende olmasını da öngören VIP Deluxe oteller, her detayı sizin adınıza düşünüyor.

Ayrıca sizler için düzenlenen spor aktiviteleri, turnuvalar, animasyon etkinlikleri de daha pekçok aktivite de eğlenceli ve dopdolu bir tatil tecrübesi yaşamanızı sağlayacak. Doğayla iç içe yapacağınız bu aktivitelerde hem eğlenecek hem de iş hayatınızın streslerini geride bıraktığınızı hisseceksiniz.

VIP Deluxe otellerde ayrıca masaj, spa, sauna gibi hizmetler veriliyor. Bu hizmetler sayesinde tatilden tam olarak dinlenmiş, arınmış ve kendinizi çok daha iyi hissederek döneceğinizi tahmin etmek hiç de zor değil. Spa, sauna ve mesajlarda uygulanan detokslar, kürler ve arındırma maskeleriyle yorgunluğunuzdan olduğu kadar toksinlerinizden de kurtulacaksınız. Tatilinizde daha canlı ve taze bir cilt ve ruhla ayrılacaksınız.

Gelin siz de CoralTatil ayrıcalığı ile sunulan Deluxe otellere göz atın ve eşsiz bir tatil için planlarınızı yapmaya hemen başlayın…