Unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın

Bu yıl da yine tatil hayalleri ve özlemiyle, deniz kıyısında birbirinden neşeli fotoğraflara bakarak geçti. Yoğun çalışma hayatı ve trafik, belki sizin de aklınızın masmavi suların kıyısına, o eşsiz sahillere doğru gitmesine yol açarak, bazen konsantrasyonunuzu kaybetmenize yol açmış olabilir. Ancak, bir şekilde işlerin üstesinden gelip, tatili hak ettiğiniz çok açık. Hazır, hala erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabileceğiniz bir dönemdeyken, izninizi almaya yakın, bu fırsatları değerlendirerek, tatili daha uygun fiyata getirebilir, hayalinizdekinden çok daha güzel bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz. Erken rezervasyon için son gün 1 Haziran. Özel indirim fırsatlarıyla donatılmış eşsiz bir tatil imkanını sakın kaçırmayın.

Birbirinden lüks ve kaliteli otellerde, planladığınızdan çok daha uzun süre konaklama avantajını siz de keşfedin. Ülkemizin en güzel tatil destinasyonlarında, dört dörtlük tatil fırsatını yakalamak için daha fazla beklemeyin. Erken rezervasyonla elde edebileceğiniz indirimler, sizlere sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir tatil sunuyor. Dilerseniz, bu birbirinden cazip destinasyonlarda geçecek rüya gibi tatiller için erken rezervasyon fırsatlarıyla donatılmış o otellerden bazılarına bir göz atalım…

Club Hotel Falcon

Turizm cenneti Antalya’da bir Akdeniz büyüsüne kapılmaya ne dersiniz? Club Hotel Falcon, Antalya’nın en köklü ve tecrübeli otellerinden biri olarak, yıllardır Avrupa standartlarında sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermiyor. Ultra her şey dahil sisteminden yararlanarak, hayallerinizdekinden çok daha güzel bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın

Akdeniz’in turkuaz sularının kıyısında, tasarımlarını da bu maviliklerden alan hem modern hem de Akdeniz ruhunu taşıyan Club Hotel Falcon, rahat ve geniş dinlenme alanlarında sizlere hayalinizdeki gibi bir dinlenme imkanı veriyor. Deniz kokusunu rahatça içine çekebileceğiniz, sizleri hayal dünyasına sürükleyecek ve elbette size çok iyi gelecek bu tatil için erken rezervasyonda son günün 1 Haziran olduğunu unutmayın.

Zena Hotel Bodrum

Ege’nin bembeyaz incisi Bodrum’da, mavi ve yeşilin en güzel tonlarının arasında uzanıp dinlenmeyi kim istemez ki? Mitolojide tanrıların hayran kaldığı, tanrıçaların güzelliklerini borçlu olduğu bu bölgede, siz de tıpkı onlar gibi Ege’nin etkisi altında kalabilir, Zena Hotel Bodrum ile tatilin hiç bitmemesini isteyebilirsiniz. Kendine özel küçük bir koyda sakin, huzur dolu ve doğanın güzellikleriyle çevrili Zena Hotel Bodrum, tatili ayrıcalıklı kılan otellerden biri. Kendinizi Ege’nin maviliklerine bırakırken, erken rezervasyon fırsatlarıyla donatılmış hizmetlerden yararlanmanın rahatlığıyla, başka hiçbir şey düşünmeden tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın

Ege’nin yöresel, taptaze lezzetleriyle karşılanacağınız, her kahvaltıda kendinizi şımartma fırsatı bulabileceğiniz Zena Hotel Bodrum’da bu benzersiz tatil keyfini siz de keşfedin. Zena Hotel Bodrum’da mavi yeşil bir Ege rüyası için 1 Haziran’a kadar erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmayı unutmayın.

Babaylon Hotel

Göz kamaştıran Ege’de her yıl yerli ve yabancı pek çok turistin en çok tercih ettiği tatil destinasyonlarından biri olan Çeşme, bu yaza da damgasını vuracak gibi görünüyor. Özellikle Babaylon Hotel gibi hizmet kalitesi yüksek, her şey dahil sistemiyle misafirlerinin tatilde ihtiyaç duyabileceği her şeyi önceden düşünen tesisler, Çeşme’de birer yıldız gibi parlayacak. Eğer siz de tatilde Çeşme’de vazgeçemeyenlerden biriyseniz, sevdiklerinizle birlikte Babaylon Hotel farkını yaşayabilir, bu yazı unutulmaz anılarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Unutulmaz bir tatil için erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın

Konforlu odaları, altın rengi kumsalı ve evinizin rahatlığını sunan tecrübeli personeliyle Babaylon Hotel, tatil standartlarınızı yükseltmeyi hedefliyor. Siz de unutulmaz bir tatil tecrübesi için Babaylon Hotel’de konaklamanın keyfini çıkarabilmek için, rezervasyonlarınızı 1 Haziran’a kadar gerçekleştirebilir, erken rezervasyon ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’de tüm yılın yorgunluğunu atabileceğiniz, arınmanızı ve kaybettiğiniz enerjinizi yeniden kazanmanızı sağlayacak, muhteşem tatil seçenekleri sizleri bekliyor. Siz de bir an önce erken rezervasyonla uygun ödeme koşullarından yararlanın, planladığınızdan çok daha uzun bir süre bu güzel rüyadan uyanmayın. Ege ve Akdeniz sahillerinde güne “merhaba” demek için son gün 1 Haziran.