Uludağ kayak otellerine göz atmanın tam zamanı!

Aralık ayıyla beraber kayak otelleri için rezervasyonlar yapılmaya başlandı. Kışın büyüsünü tam yerinde, karlar içinde yaşamak, özellikle kış sporları tutkunları için son derece önemli. Kışın getirdiği avantajları en konforlu ve lüks konaklama hizmeti sunan otellerde yaşayabilmek için kayak otelleri arasından hangilerini tercih edeceğiniz konusunda eğer kafanız karışıksa, size bir önerimiz olacak.

Tatilinizde hem bulunduğunuz şehrin tarihi yerlerini gezmek, hem de kış tatilinizi en eğlenceli ve konforlu şekilde geçirmek isterseniz, Uludağ kayak otelleri beklentilerinizi karşılayabilir. Birbirinden lüks ve kayak sezonuyla birlikte eğlencenin temposunun da hızla tırmandığı tesislerle, Uludağ kayak otelleri, her yıl Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden kayak tutkunu misafirlerini ağırlıyor.

Bu kış tatilinizi nerede geçirmek istediğinize henüz karar veremediyseniz, Uludağ kayak otelleri seçeneklerine birlikte göz atalım…

Büyük Otel Uludağ

Türkiye’nin kış turizmi adına kurulan ilk işletmesi olma avantajını elinde bulunduran Büyük Otel Uludağ, yıllara meydan okuyan hizmet kalitesini, günümüze kadar başarıyla getirmiş işletmelerden biri. Büyük Otel Uludağ, tecrübesiyle müşterilerinin sadakatini kazanan ve yepyeni dekorasyonu ve hizmetleriyle, müşterilerine daha konforlu bir konaklama imkanı sunmayı hedefleyen bir işletme.

Misafirlerine rüya gibi bir tatil sunmak isteyen tesis, çocuklu aileleri de düşünerek, onlara çocuklarıyla ilgilenen özel personel hizmeti sunuyor. Büyük Otel Çocuk Kulübü kapsamında, çocuklar yetişkin ve uzman bir ekip gözetiminde vakit geçirirken, anne babalar da profesyonel eğitmenlerden kış sporları dersi alabiliyor. Ayrıca, işletmede sauna ve hamam hizmetleri de günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor.

Büyük Otel Uludağ’ın profesyonel hizmetleri ve konforlu konaklama imkanlarından yararlanmak için, erken rezervasyon fırsatlarını takip etmeyi unutmayın.

Uludağ kayak otellerine göz atmanın tam zamanı!

Fahri Otel Uludağ

Sımsıcak bir aile işletmesi olan Fahri Otel Uludağ, konuklarını kendilerini evlerinde hissedebilecekleri bir samimiyetle ağırlıyor. 1966 yılında kurulan işletme, günümüze kadar sürdürdüğü köklü otel işletmeciliği tecrübesini müşterileriyle buluşturuyor.

Otelin avantajlı konumu, misafirlerinin otelden kayak pistlerine, liftlerle doğrudan ulaşmasını sağlıyor. Ayrıca, Fahri Otel Uludağ misafirleri Uludağ’ın ilk ve tek buz pateni pistini ücretsiz olarak kullanabilirler.

Otelin, muhteşem dağ ve orman manzaralı odalarında konaklayarak, dinlendirici ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz bu işletmede, kış sporlarının getirdiği yorgunluğu, spa ve terapi seanslarıyla  üzerinizden atmanız mümkün. Evinizden uzakta aile sıcaklığını yaşayabileceğiniz Fahri Otel Uludağ için erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Karinna Hotel Uludağ Convention Spa

Uludağ’ın ilk detachable liftine sahip olan Karinna Hotel Uludağ Convention Spa, kış sporu tutkunlarının yanı sıra bu sporlara ilgi duyan ancak daha önce hiç denememiş misafirlerine de farklı imkanlar sunuyor. İşletme kapsamında, Uludağ’ın en büyük kayak okulu Kardan Adam’ın da yer aldığı Karinna Hotel Uludağ Convention Spa, kış sporları için yeni yetenekleri keşfetmeyi, hedefliyor.

Özel kayak ve snowboard parkurunda gün boyu karın tadını çıkarabilir, daha sonra terasta mangalda sucuk ve sıcak şarap ziyafetiyle kendinizi şımartabilirsiniz. Bu enfes lezzetlerin yanı sıra, beş çayında da canlı piyano dinletisi eşliğinde muhteşem kar manzarasına karşı nefis pasta ve kek çeşitlerini tadabilir, keyifle çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetleri yüksek kalite standartlarıyla misafirlerine sunan Karinna Hotel Uludağ Convention Spa alternatfileriniz arasında yer alabilir.

Uludağ kayak otellerine göz atmanın tam zamanı!

Ağaoğlu My Resort Hotel

İnşaat sektöründeki tecrübesini turizme taşıyan Ağaoğlu şirketler grubunun Uludağ’da bulunan görkemli işletmesi Ağaoğlu My Resort Hotel, muhteşem mimari tasarımı ve dekorasyonuyla göz kamaştırıyor. Özel tasarlanmış dinlenme salonları, kayak keyfini doyasıya çıkardıktan sonra, içeceklerinizi konforlu bir şekilde yudumlayabilmenize imkan sunuyor.

Farklı etkinlikleriniz için de profesyonel ekipmanlar ve alt yapıyı sağlayan Ağaoğlu My Resort Hotel misafirlerine kapalı havuz, spa ve wellness hizmeti de veriyor.

Kayak, snowboard ve kar motoru turları gibi farklı kış sporları deneyimlerini yaşayabileceğiniz Ağaoğlu My Resort Hotel ile lüks bir kış tatili geçirmek için siz de bu tesise alternatifleriniz arasında yer verebilirsiniz.

Bu kış tatilinizi Uludağ’ın bu en iyi ve konforlu otellerinde geçirmek için CoralTatil’in tatil planlaması hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.