Thermalium Wellness Park Hotel ile termal su mucizelerini keşfedin

Marmara Bölgesi’nin huzurlu, sakin ve termal sularıyla ünlü şehri Yalova’da yer alan Thermalium Wellness Park Hotel, tatilin her anını dinlenerek geçirmek isteyenlere unutulmaz bir tatil vadediyor. Farklı konaklama seçenekleriyle tüm misafirlerinin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan bu tesiste, ana bina haricinde özel villa suitlerinde de konaklama imkanına sahip olabilir, tesisi baş başa romantik bir tatil seçeneği olarak da değerlendirebilirsiniz. Thermalium Wellness Park Hotel ile muhteşem bir tatil geçirmek için yalnızca hayal etmeniz yeterli.

Termal suların güzellik ve şifa dağıtan mucizevi etkisini, dilerseniz öncelikle açık veya kapalı termal su havuzlarında test edebilirsiniz. Havuzda bulunduğunuz süre içerisinde vücudunuzun normal bir havuzda yakalayabileceği rahatlıktan çok daha başka bir etkinin, kemik ve kas yapınızı dinlendirdiğini hissedebilirsiniz. Özel jakuzi ve buhar odalarından da yararlanarak her gün biraz daha zinde, biraz daha dinlenmiş olarak güne başlayabilirsiniz.

Bu tatili kendinizi şımartmak için değerlendirin

Thermalium Wellness Park Hotel, vücudunuzu dinlendirmeniz ve günlük hayattan uzaklaşmanız için huzurlu bir tatil vadettiği gibi, kendinizi şımartmanız için de alternatifler sunuyor. Termal suların güzellik iksiri etkisine siz de şahit olmak istiyorsanız, özel masaj seansları ve kürlerden faydalanabilir, kendinize uzun zamandır göstermediğiniz özeni tatilinizde gösterebilirsiniz.

Thermalium Wellness Park Hotel’in uzmanları, buharlı su ve oksijen terapileri, yağmur ormanları terapisi, zayıflama ünitesi, toksin arındırıcı, cilt ve ayak bakımı gibi pek çok farklı sistem ve hizmet sunuyor. Bu sayede, cildinizin yenilendiğini, selülitlerinizden kurtulduğunuzu fark edebilirsiniz.

Geleneksel Bali masajı, sıcak taş masajı, rekleksoloji ve daha pek çok masaj alternatifleri de vücudunuzu yenilemeniz, ve tamamen doğal masaj yağlarından yararlanarak daha fazla dinlendirici bir etki yakalamanızı sağlıyor.

Thermalium Wellness Park Hotel ile termal su mucizelerini keşfedin

Tüm duyularınıza hitap eden bir tatil

Vücudunuzu dinlendirdiğiniz kadar zihninizi de dinlendirebileceğiniz, yalnızca doğanın sesini dinleyerek huzur bulabileceğiniz bir tatil imkansız değil. Thermalium Wellness Park Hotel’de konforlu dinlenme alanlarında size sunulan hizmetlerin yanında yalnızca doğayla baş başa kalabilmeniz de mümkün.

Tüm bu doğal seslerle ruhunuzu arındırdıktan sonra, damak tadınızı da şımartabilirsiniz. Lezzetli mönüleriyle dünya mutfaklarından farklı alternatiflerin sunulduğu bir restoranda, tatilin tadına varabilirsiniz.

Thermalium Wellness Park Hotel ile termal su mucizelerini keşfedin

Bu muhteşem tatil seçeneğiyle, tatilden hiç dönmek istemeyeceğiniz bir tecrübe yaşayacaksınız. Thermalium Wellness Park Hotel’de konaklama ayrıcalığına sahip olmak için CoralTatil ile erken rezervasyon ve uygun ödeme kolaylıklarını takip edebilirsiniz.