The Blue Bosphorus Hotel ile tatili masmavi bir rüya gibi yaşayın

Tarihte yüzyıllarca pek çok hükümdarı etkilemeyi başaran, büyüleyici Ege kıyıları, uçsuz bucaksız mavilikleri ve benzersiz kıyılarıyla, dünyanın dört bir yanından ülkemize ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Özellikle bazı tatil destinasyonları, tatilcilerin favorisi olarak her yıl tecrübe kazanan tesisleriyle göz dolduruyor. Bu destinasyonlardan biri de geleneksel evleri, yel değirmenleri ve muhteşem iklimiyle Bodrum. Bodrum, ülkemizdeki tatil cennetlerinden biri olarak önemini koruyor. Ege’nin incisi bu benzersiz tatil destinasyonunda konaklama ve keliteli hizmet anlamında en çok tercih edilen tesislerden biri de The Blue Bosphorus Hotel. Etnik objelerle daha cazip hale gelen dekorasyonu, geniş dinlenme alanları ve elbette Bodrum’u simgeleyen detaylarıyla The Blue Bosphorus Hotel, misafirlerini konfor açısından olduğu kadar görsel olarak da etkilemeyi hedefliyor.

Bodrum’un huzur veren, sakin koylarından biri olan Gündoğan’da bulunan The Blue Bosphorus Hotel, alanında profesyonel çalışanları ve kaliteli hizmt anlayışı ile sizlere hayalinizdeki gibi bir tatil yaşatmak için çalışıyor. Masmavi bir rüyayı gerçeğe dönüştüren The Blue Bosphorus Hotel, misafirlerinin dinlediklerini hissedebileceği bir tatil vaadediyor. Dilerseniz, The Blue Bosphorus’ta konaklama ayrıcalığına ve tesisin sunduğu avantajlara daha yakından bakalım…

Konaklamanın en cazip hali

Tüm misafirlerinin tatilde ihtiyaç duyabileceği detaylara önem vererek, her yıl hizmet kalitesini daha da geliştiren The Blue Bosphorus Hotel, bu anlamda Avrupa standartlarını yakalamış durumda. Farklı oda tipleri belirleyerek çocuklu misafirleri başta olmak üzere tüm tatilcilerin konforunu ön planda tutan konaklama alternatifleri sunan tesis, dinlendirici ve huzurlu bir gece geçirmeniz için sizlere, dekorasyonda mavi rengin hakim olduğu odalarının kapılarını açıyor.

Dinlenme alanlarında da maviden vazgeçmeyen tesis, size en güzel maviyi, Ege’nin büyüleyici maviliklerini sunuyor. Farklı açılardan muhteşem bir deniz manzarasıyla karşılaşacağınız bu dinlenme alanlarında, Bodrum’un rahatlatıcı ikliminin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Huzurlu bir şekilde kitabınızı okuyabilir ya da gözlerinizi kapatıp denizin sesini dinleyebilirsiniz.

The Blue Bosphorus Hotel ile tatili masmavi bir rüya gibi yaşayın

Bu mönüler tatilin tadını damağınızda bırakacak

Her misafirinin rahatını olduğu kadar damak zevkini de düşünen The Blue Bosphorus Hotel, farklı restoranlarıyla dünya mutfaklardan lezzetleri keşfetmenizi sağlayacak mönüleri beğenilerinize sunuyor. Uzakdoğu’dan Osmanlı’ya uzanan bir lezzet şöleniyle karşılaşabilir, daha önce hiç karşılaşmadığınız lezzetlerle kendinizi şımartabilirsiniz.

Siz de tatiliniz için en cazip seçeneği tercih edin ve bütün yılın yorgunluğunu, Bodrum’un en dinlendirici ve huzurlu koyunda, The Blue Bosphorus Hotel’de geçirin. CoralTatil fırsatlarıyla en uygun ödeme seçenekleriyle yaşayabileceğiniz bu tatil alternatifini değerlendirmeyi unutmayın.