Termal otellerle adım adım sağlıklı yaşama doğru

Tatilinizi; eğlenceli ve keyifli zaman geçirmenin dışında, günlük hayatınızda yaşadığınız stres ve sağlık problemlerinizi geride bırakabilecek şekilde de planlayabilirsiniz. Bu anlamda termal oteller size yeni yerler görmenin ve yeni kültürler tanımanın yanı sıra, kronikleşen ağrılarınız için çözüm olabilecek bir tatil vadediyor.

Şimdiye kadar kronik ağrılarınız ve rahatsızlıklarınız nedeniyle tatillerinizden keyif alamadıysanız ve otelde konaklamanın konforuna erişemediyseniz, o konforu termal otellerde bulabilirsiniz. Üstelik yalnızca konakladığınız sürece değil, sürekli bir iyileşme sağlamak açısından da sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek olan termal oteller, günlük yaşantınızda ağrılarınızdan dolayı kısıtlanan hareket alanınızı genişletmenize de yardımcı oluyor.

Günlük hayatınıza adeta yeniden doğmuş gibi dönmenizi sağlayacak, bu birbirinden lüks ve şifalı otellerden bazılarına gelin birlikte göz atalım…

Lova Spa Hotel

Adını bölgenin şifalı sularından alan, Yalova’nın Termal ilçesi yolu üzerinde bulunan Lova Spa Hotel, Lova Health Club adı altında hem bir sağlık kulübü, hem de lüks bir otel olarak hizmet veriyor. İyileştirici gücünü, Termal ilçesinin dünyaca ünlü kaplıcalarına can veren, şifalı termal sulardan alan Lova Spa Hotel; sağlık kulübü, buhar odaları, kar çeşmesi, sauna ve masaj hizmetleriyle misafirlerinin sağlığını olduğu kadar güzelliğini de önemsiyor.

Tesis; refleksoloji, baş masajı, aroma terapi, güzellik kürleri ve lenf drenaj terapi gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza cevap verebilen birçok terapi ve masaj türüyle, kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlıyor ve konaklama standartlarınızı yükseltiyor.

Toplantı ve davetleriniz için profesyonel organizasyon konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere sunan Lova Spa Hotel, bir otelden beklentilerinizin çok daha üzerindeki hizmet anlayışıyla misafirlerini bekliyor.

Termal otellerle adım adım sağlıklı yaşama doğruTiara Termal & Spa

Osmanlı’nın ilk başkenti olan, Türkiye’nin önemli kültür ve tarih turizmi şehri Bursa’nın termal sularıyla ünlü semti Çekirge’de yer alan Tiara Termal & Spa, misafirleri için huzurlu ve dinlendirici bir tatil vadediyor. Tiara Termal & Spa, kaliteli hizmet anlayışından yola çıkarak, misafirlerinin kronik rahatsızlıkları, güzellik ve bakım ihtiyaçları için birçok alternatif sunuyor.

Sauna, Türk ve Fin hamamı, profesyonel masaj hizmetleriyle, konaklamanız boyunca arınmanızı ve stresten kaynaklanan tüm şikayetlerinizi geride bırakmanızı sağlayan tesis, dünya mutfaklarından en leziz örneklerle misafirlerine eşsiz menüler de sunuyor.

Farklı konaklama alternatifleriyle engelli ve çocuklu misafirleri de düşünerek, tüm misafirlerinin rahat ve huzuru için sayısız olanak sunan Tiara Termal & Spa, sizleri lüks hizmetlerinden faydalanmanız için Bursa’ya bekliyor.

Termal otellerle adım adım sağlıklı yaşama doğru

Siz de CoralTatil’in termal oteller kapsamında sunduğu alternatifleri değerlendirerek, en uygun ödeme koşullarıyla huzurlu ve sağlıklı tatil seçeneklerini keşfedebilirsiniz.