Termal oteller, şifalı ve dinlendirici tatiller diler

Türkiye’de sağlık turizminin artık dünyanın dört bir yanından misafirler ağırlamakla övündüğü, eskisinden çok daha geniş bir sektör olma yolunda ilerlediği bir dönemde, şifalı sularının iyileştirici etkisiyle termal oteller, turizmin parlayan yıldızı haline geliyor.

Termal oteller, ülkemizin hemen hemen her bölgesinde bulunan termal kaynaklar sayesinde, turistik bölge alternatfilerinin genişlemesine katkıda bulunuyor. Hem dinlendirici hem de iyileştirici bir etki sağlayarak, hem tatil yapıp hem de şifa bulmak isteyen misafirlerine, bu konsepti en lüks ve konforlu şekilde sunmak üzere tasarlanan bu oteller, alanında uzman ekiplerle çalışarak misafirlerini tepeden tırnağa yeniliyor.

Tatilde sağlık ve huzur bulmayı amaçlayanlar için termal oteller arasından öne çıkan bazı tesisleri mercek altına aldık. İşte o termal oteller…

İkbal Thermal Hotel & Spa

İkbal Thermal Hotel & Spa, Büyük İskender’in Perslerin egemenliğinden kurtardığı, Hitit, Frigya ve Lidya gibi uygarlıklara ev sahipliği yapmış, adeta bir medeniyetler şehri olan Afyonkarahisar’da bulunuyor. Otel, bu toprakların bereketli coğrafyasından gelen şifalı suları misafirlerine en konforlu şekilde sunmayı hedefliyor. Termal mucizenin iyileştirici etkisinin yanı sıra, kaliteli zaman geçirme kavramını da işletme kültüründe bulunduran İkbal Thermal Hotel & Spa, özel aile banyoları, yüzme havuzu, Türk hamamı gibi hizmetleriyle de bu kavramı tatil tecrübenize taşıyor.

Termal oteller, şifalı ve dinlendirici tatiller diler

Umut Thermal Spa & Wellness

Umut Thermal Spa & Wellness, eski çağlardan bu yana Anadolu’nun en bereketli topraklarına ev sahipliği yapan Denizli’de bulunuyor. Hem Ege hem de Akdeniz iklimlerinin avantajlarından yararlanan bir bölgede yer alan bu tesiste konaklamak, bölgenin termal kaynakları kadar zengin bitki örtüsünün bir getirisi olan havasıyla da misafilerine sağlıklı bir ortam sunuyor.

Fizik tedavi, rehabilitasyon ve kür programlarıyla ciddi sağlık hizmetleri veren tesis, sağlık çiftliğinde ise doğal vücut bakım ürünleri, organik besin ve tekstil ürünleri bulunuyor.

Termal oteller, şifalı ve dinlendirici tatiller diler

Siz de paylaştığımız bu oteller ve CoralTatil avantajıyla konaklayabileceğimiz diğer termal oteller arasından tercihinizi yaparak, termal sularla yenileneceğiniz bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz.