Termal oteller ile kış tatilinin keyfini çıkarın

Kışın iklim koşulları, kronik ağrılarla baş etmeyi zaman zaman güçleştirebiliyor. Özellikle kış tatili dönemlerini bu ağrılara çözüm üretmekle geçirmek, elbette kimsenin hayalini kurduğu kış tatili şekli değil. Üstelik bir yandan da soğuk vurdukça, bu ağrıların artması, duşta sıcak suyun bir süre sonra azalması gibi pek çok problem, tatili yaşanmaz hale getirebiliyor. Sonuç olarak tatil, kronik ağrılar ve bazı hastalıklarla, bir anda kabusa dönüşebiliyor.

Ancak, ülkemizde sağlık turizmi gittikçe gelişerek, otel işletmecilerinin yıllardır sektördeki tecrübelerini bu alana aktarmaları sonucu, sizleri bu dertlerden kurtarıyor. Pek çok kronik hastalığa çare olabilen, en azından ağrıların şiddetini dindirebilen termal sağlık hizmetleriyle, tatilinizi en konforlu şekilde yapmanızı, aynı zamanda şifa bulmanızı sağlayan bu işletmeler, gerçek bir dinlenme ve tatilde olduğunuzu her koşulda hissetme imkanı tanıyor. Siz de termal oteller ile bu imkanlardan yararlanabilirsiniz…

Oruçoğlu Thermal Hotel

Termal oteller ile kış tatilinin keyfini çıkarın

Şifalı termal sular diyarı Afyonkarahisar’ın Kütahya yolu üzerinde bulunan Oruçoğlu Thermal Hotel, 22 yıldır sektörün önce isimlerinden biri olarak sağlık turizmi sektöründe yer alıyor. Sürekli gelişen termal tedavi sistemlerini takip eden işletme, profesyonel ekipleriyle kronik rahatsızlıklar için kalıcı çözümler üretmeyi amaçlıyor.

Aynı zamanda, güzellik ve bakım konusunda da iddiasını koruyan Oruçoğlu Thermal Hotel, bu anlamda cilt sorunlarıyla mücadeleye destek veriyor. Alanında en iyi eğitimleri alan kişiler tarafından, dünya çapında uygulanan bir alternatif tıp yöntemi olan biorezonans uygulamaları da yapan tesiste, aynı zamanda fizik tedavi, spa, fitness gibi hizmetler de veriliyor. Oruçoğlu Thermal Spa’nın iyileştirici ve arındırıcı sağlık hizmetlerinin yanı sıra, lüks ve konforlu konaklama koşullarından da yararlanabilirsiniz.

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Termal oteller ile kış tatilinin keyfini çıkarın

Afyonkarahisar’ın iyileştiren ve arındıran termal sularının şifalı gücünü misafirleriyle buluşturan Korel Thermal Resort Clinic & Spa, çevrimiçi düzenlenen bir yarışma kapsamında termal oteller arasında birinciliğe layık görüldü. Bu ödülle yıllardır süregelen başarılı çalışmalarını ve sektördeki iddiasını da taçlandıran Korel Thermal Resort Clinic & Spa, dinamik kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletme bilinciyle, sizleri de kış tatilinizde ağırlamak için bekliyor.

Alanında profesyonel klinik ekibiyle, kronik hastalıklarınıza kalıcı çözümler bulmak için çalışan tesiste, çamur tedavisi, hidroterapi ve rehabilitasyon gibi pek çok alanda sağlık hizmeti almanız mümkün. Dolayısıyla, gerçek bir dinlenme sağlayan, aynı zamanda otelde kalmanın konforunu sunan Korel Thermal Resort Clinic & Spa ile siz de bu kış kronik hastalıklarınıza veda edebilirsiniz.

Black Bird Thermal Hotel

Termal oteller ile kış tatilinin keyfini çıkarın

Marmara Bölgesi’nin sakin ve huzurlu illerinden Yalova’nın adını şifalı sularından alan şirin ilçesi Termal’de yer alan Black Bird Thermal Hotel, sizleri bu ilçenin zengin kaynaklarıyla, arındırıcı ve dinlendirici bir kış tatiline davet ediyor. Şifa arayanların sık sık tercih ettiği ve lüks dekorasyonuyla otelde konaklama ayrıcalığını en konforlu şekilde sağlayan işletme, hem günlük hayatın stresini hem de kronik rahatsızlıkları iyileştirmeyi ilke edinen bir sağlık ekibine sahip. Farklı kategorilerde spa hizmetleri de veren, termal suların zengin minerallerinin vücuda doğrudan nüfuz etmesini sağlayarak, güzellik ve bakım konusunda da iddiasını koruyan Black Bird Thermal Hotel, masajlarla iş hayatının yorgunluğunu üzerinizden atmanıza da yardımcı oluyor.

Tüm gün stresten arınıp, zindelik kazandıktan sonra, enfes lezzetlerle karşılanacağınız restoranda, Türk mutfağının en beğenilen yemeklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Black Bird Thermal Hotel’i de kış tatili seçenekleri arasında değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

CoralTatil ile uygun ödeme kolaylıkları ve erken rezervasyon seçeneklerinden yararlanarak, termal otellerde konaklama ayrıcalığını siz de keşfedin.