Tecrübenin turizm sektöründeki adı: IC Otelleri

İnşaat sektörü ve çeşitli endüstriyel alanlardaki başarılarını turizm sektörüne taşıyan IC Holding, IC Otelleri ile bu başarıyı bir adım daha ileriye taşıyor.

Akdeniz’in büyüleyici tatil şehri Antalya’da faaliyet gösteren otelleriyle öne çıkan IC Otelleri, IC Holding’in 1969 yılından bu yana Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstererek edindiği tecrübesinin bir göstergesi. Mimari estetiği, temaları ve hizmet kalitesi ile Avrupa standartlarını yakalayan, çağdaş otel yönetim anlayışıyla misafirlerini ayrıcalıklı kılan IC Otelleri, sektördeki farklılığını ortaya koyuyor.

Misafirlerine konfor ve gerçekten dinlenebilecekleri, huzurlu tatiller sunmayı hedefleyen IC Otelleri, alanında uzman otel kadrolarıyla size unutulmaz tatiller vadediyor. Siz de tatillerinizde yüksek kalite standartlarını, konfor ve eğlenceyi bir arada bulmak istiyorsanız, tercihleriniz arasında IC Otelleri’ne yer verebilirsiniz. İşte o oteller…

IC Hotels Green Palace

IC Hotels Green Palace, misafirlerini muhteşem tropik bahçeleri, nilüfer havuzları, hurma ağaçları arasında ağırlıyor. IC Hotels Green Palace ile Antalya’nın muhteşem kıyı şeridinde, gerçek Akdeniz tatil kültürünü yaşayabilirsiniz.

Tecrübenin turizm sektöründeki adı: IC Otelleri

 

Ultra her şey dahil konsepti ile hizmet veren IC Hotels Green Palace dünya mutfağı ve yöresel tatların en lezzetli örneklerinin sunulduğu açık büfe haricinde dileyen misafirleri için İtalyan, Meksika, Çin, Japon, Türk ve Balık olmak üzere 6 adet a la carte restaurantı ile hizmet veriyor. Misafirlerinin tatil standartlarını daima yükseltmeyi hedefleyen, engelli ve çocuk misafirlerinin konforunu düşünen, doğa dostu, bu çok özel işletmede konaklama fırsatını kaçırmayın.

IC Hotels Residence

IC Hotels Residence, 44 adet lüks villadan oluşan, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta, huzurlu tatil anlayışına yeni bir boyut kazandıran, yüksek kalite standartlarına sahip bir tesis. 70 dönümlük yemyeşil bir alanda yer alan tesis, Uzakdoğu motifleriyle bezeli, mistik mimarisinde, ev konforunu lüksle buluşturuyor.

Tecrübenin turizm sektöründeki adı: IC Otelleri

 

IC Hotels Residence ayrıca, İngiliz HOK firmasının kurduğu, Lilium Spa ve Sağlık Merkezi ile suni göl üzerinde konumlandırılmış ‘Spa Suitler’ ile size bir tatilden daha fazlasını bulabileceğiniz, eşsiz bir tecrübe sunuyor.

IC Hotels Santai Family Resort

Turizm başkenti Antalya’nın en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Belek’te faaliyet gösteren IC Hotels Santai Family Resort misafirlerine, eşsiz doğa güzellikleri içerisinde VIP bir tatil hizmeti sunuyor. Doğal parklar, palmiyelerle dolu yürüyüş yolları, eşsiz sahil şeridi ve yürüyüşleriniz boyunca size eşlik eden süs havuzlarıyla, huzurlu ve konforlu bir tatil için aradığınız her şeyi bu otelde bulabilirsiniz. Şehrin günlük stres ve temposundan uzak bir tatil geçirmek istiyorsanız, IC Hotels Santia Family Resort kesinlikle size göre.

Tecrübenin turizm sektöründeki adı: IC Otelleri

 

Siz de IC Otelleri’nin ayrıcalıklı, huzurlu ve lüks tatil imkanlarından yararlanmak istiyorsanız, CoralTatil’in erken rezervasyon ve ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.