Tecrübe ve kaliteyi buluşturan Otium Otelleri

Turizmin başkenti Antalya’da, kuruluşundan bu yana edindiği 22 yıllık şirket tecrübesiyle hizmet kalitesi alanında iddiasını koruyan OTİ Şirketler Grubu’nun zincir otelleri olan Otium Otelleri, özellikle Antalya’nın Side beldesindeki Otium Eco Club Side ve Kemer’de bulunan Otium Gül Beach Resort Otel ile öne çıkıyor.

Zincir oteller arasında, turizm sektöründeki köklü geçmişinden gelen birikimi, otelcilik alanında kullanarak misafirlerine etkili bir tatil tecrübesi yaşatan Otium Otelleri, bu sektörde örnek gösterilen bir kuruluş olma özelliğini koruyor.

Çevreye duyarlı şirket kültürüyle, sektör ve misafirlerince de takdir toplayan Otium Otelleri, bu duyarlılığını Otium Eco Club Side ile temalı otel olarak da yansıtmayı uygun gördü. Doğadaki enerji kaynaklarını kullanmanın önemine inanan kuruluş, çevreye zarar vermemek için, kaynakları kullanırken hassasiyet gösteriyor. Geri dönüşüm stratejisine önem veren otel, bu enerji kaynaklarını doğaya zarar vermeyecek şekilde değerlendiriyor.

Kuruluş olarak uluslararası hizmet ve yönetim standartlarını temel alan, misafir memnuniyetini artırmayı hedefleyen Otium Otelleri,  bunları sağlamak için profesyonel ekiplerle çalışmanın haklı gururunu yaşıyor. Bu standartlar çerçevesinde misafirlerine olduğu kadar personeline de önem veren kuruluş, mutlu misafirler için mutlu bir personel ekibi olması gerektiğini savunuyor.

Her alanda turizm sektörü için doğru ve takdir edilen bir anlayışla hizmetini sürdüren Otium Otelleri’nden Otium Eco Club Side ve Otium Gül Beach Resort Kemer, Coral Tatil’le unutulmaz tatil tecrübeleri yaşamanız için sizleri bekliyor:

Otium Eco Club Side: Akdeniz’in incisi Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunan Otium Eco Club Side, yörenin doğal kaynaklarına ve ekolojik değerlere sahip çıkan, aynı zamanda kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen doğa dostu bir işletme olarak, dünyanın dört bir yanından doğasever misafirlerinin takdirlerini topluyor. Otel aynı zamanda engelli misafirlerine sunduğu olanaklarla da müşteri memnuniyeti konusunda en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Tecrübe ve kaliteyi buluşturan Otium Otelleri

Otium Eco Club Side’de çok çeşitli spor faaliyetlerine katılmak mümkün. Gün boyu devam eden, voleybol, plaj voleybolu, masa tenisi, su topu, mini futbol, basketbol, okçuluk, mini golf, tenis kortu, su sporları, spa, bisiklet turları gibi spor faaliyetlerini geniş bir yelpazede sizlere sunuyor. Ayrıca çocuklar için, mini club aktivitelerinin yanı sıra dil kursu ve dans kursu gibi hem eğitici, hem de eğlenceli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Otium Gül Beach Resort Kemer: Akdeniz’in en sevilen, büyüleyici kıyı şeridiyle dünyanın dört bir yanından gelen misafirlere aşina ilçesi Kemer’de bulunan Otium Gül Beach Resort Kemer, Antalya şehir merkezine 40 kilometre, Kemer ilçe merkezine ise 5 dakika uzaklıkta, Toros Dağları’nın ihtişamının, turkuaz sularla buluştuğu bir noktada yer alıyor. Kemer’in renkli ve hareketli kent hayatı, tesisin huzur veren, sakin doğası gibi iki ayrı seçeneği bir arada sunan, tüm misafirlerinin isteklerine karşılık verebilen bir tesis olma özelliğini taşıyan Otium Gül Beach Resort, başta Phaselis Antik Şehri olmak üzere, Olimpos, Çıralı, Yanartaş gibi tarihi mekanlara olan yakınlığıyla da misafirlerine bölgenin tarihi mirasıyla tanışma imkanı sunuyor. Ayrıca otelde; sauna, Türk hamamı, spa gibi hizmetlerle gün boyu gerçekleştirdiğiniz aktivitelerin ardından vücudunuzu dinlendirebileceğiniz olanaklar da mevcut.

Tecrübe ve kaliteyi buluşturan Otium Otelleri

Siz de Otium otellerinin profesyonel hizmet anlayışıyla tanışmak ve bu otellerde konaklamak istiyorsanız, erken rezervasyon ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak için CoralTatil’de Otium Otelleri’ni takip edebilirsiniz.