Tatil hayallerinin üzerine bir güneş gibi doğan Imperial Sunland Hotel

Tüm senenin yorgunluğunu üzerinizden atmak için tatili iple çektiğiniz günler geldi çattı. Artık, ailecek tüm işleri ve sorumlulukları ayarlayıp tatile çıkma vakti yavaş yavaş yaklaşıyor. Dolayısıyla, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak, uygun ödeme koşullarıyla çok daha uzun bir tatil geçirebilmek için tatil destinasyonunuza karar vermeniz gerekiyor. Eğer henüz bir karar vermediyseniz, özellikle turizm başkenti ve adeta bir tatil cenneti olan Antalya’yı değerlendirmeye alabilirsiniz.

Birbirinden cazip tatil beldeleriyle tüm dünyanın dikkatini üzerine toplayan Antalya’da, Kemer de iyi bir seçenek olabilir. Cıvıl cıvıl mekanları, hem eğlendiren hem de dinlendiren tatil seçenekleriyle Kemer, yine tatilcilerin gözdesi konumunda. Imperial Sunland Hotel gibi, alanında profesyonel ve tatilinizde sizin adınıza tüm detayları önceden düşünen işletmeler varken, konaklama için de uzun süre kararsız kalmayacaksınız.

Kemer, artık dünyanın dört bir yanından her yıl milyonlarca ziyaretçi alıyor. Dolayısıyla, burada bulunan işletmeler de her yıl daha fazla tecrübe kazanıyor. Imperial Sunland Hotel de bu işletmelerden biri. Muhteşem mimarisi, şık ve konforlu konaklama özellikleriyle, göze çarpan bu otel, size beklentilerinizin ötesinde bir tatil imkanı sunuyor. Eğer siz de tatil planlarınızı yaparken, sizin adınıza tatildeki tüm ihtiyaçlarınızı çoktan belirlemiş ve bununla ilgili hazırlıklarını tamamlamış bir otel işletmesinde, ayrıcalıklı bir tatil geçirmeyi düşlüyorsanız, Imperial Sunland düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Dilerseniz, gelin Imperial Sunland Hotel’i daha yakından tanıyalım…

Lüks dinlenme alanlarında huzur dolu bir tatil alternatifi

Aileler için farklı konaklama alternatifleri sunan Imperial Sunland Hotel, engelli misafirler ve çocuklu aileler için de onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyor. Villalar, standart ve suit odalar, idealinizdeki tatil hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Misafirlerinin huzurlu bir tatil geçirebilmesi için pek çok hizmet sunan Imperial Sunland Hotel, lüks dinlenme alanlarıyla misafirlerinin tatillerini en rahat şekilde geçirebilmesini sağlıyor. Sessizliğin hakim olduğu salonlarda içeceğinizi yudumlarken, kitabınızı okuyabilirsiniz.

Tatil hayallerinin üzerine bir güneş gibi doğan Imperial Sunland Hotel

Bununla beraber, tatilinizde gerçekten dinlenebilmenizi sağlayacak profesyonel masaj hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bakım kürleri ve farklı masaj teknikleriyle tüm yılın yorgunluğunu atabilirsiniz. Doğal masaj yağları ve vücut maskeleriyle cildinizin yeniden canlandığını hissedecek, kışın kaybettiğiniz enerjinizi yeniden depolamaya başlayacaksınız.

Hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir tatil tecrübesi yaşamanız için, her yıl hizmet kalitesini daha da yukarılara taşıyan Imperial Sunland ile konaklama ayrıcalığını siz de keşfedin. CoralTatil ile erken rezervasyon fırsatlarından ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için, tatil için tarihinizi bir an önce belirleyin. Imperial Sunland Hotel’de konaklama fırsatını kaçırmayın.