Sonbaharı renklendiren tatil fırsatları

Canlı ve ışıltılı yaz mevsimi yerini sonbaharın daha sade ve duru güzelliğine bıraktığı şu günlerde, CoralTatil’in tatil fırsatları sonbahara yepyeni renkler katacak, farklı seçenekler sunuyor.

Akdeniz ve Ege’nin ılıman iklim kuşağında sonbaharı doyasıya yaşayabileceğiniz, yazdan kalma günlerde günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz tatil tecrübeleri için, bu bölgelerin alanında en iyi ve kaliteli hizmeti veren otellerinde, en uygun koşullarda konaklayabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından misafirlerini ağırlayan bu büyüleyici kıyılarda, sonbahar mevsiminin en güzel renklerini, iklimin en dinlendirici ve ılık havasını solumanız, tatilin hiç bitmediği turizm cennetlerinde konaklamanız için CoralTatil, sizin için en iyi alternatifleri değerlendirdi. İşte Ege ve Akdeniz’de sonbaharda konaklayabileceğiniz tatil fırsatlarına sahip, en iyi oteller…

The Sense Deluxe

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkan, Anadolu dilinde “nar” anlamına gelen ve bu bereketi turistik anlamda Türkiye ekonomisine katkı sağlayarak kanıtlayan beldesi Side’de yer alan The Sense Deluxe, 2014 yaz sezonunda hizmete girmiş olmasına rağmen, misafirlerinin memnuniyetini kazanmış durumda.

Sonbaharı renklendiren tatil fırsatları

 

Çocuklar için geniş oyun alanları, kaydıraklı havuz gibi hizmetler sunarak ailelerin iyi ve eğlenceli bir tatil geçirmenizi hedefleyen The Sense Deluxe, eğlencenin yanı sıra sauna, Türk hamamı, spa, masaj gibi hizmetlerle en konforlu şekilde dinlenmenizi de sağlıyor.

Korsan Ada Hotel

Akdeniz’in büyüleyici sahil şeridi kadar sualtı zenginlikleriyle de adından söz ettiren Kaş ilçesinin, en önemli turizm bölgesi konumundaki Çukurbağ Yarımadası’nda bulunan Korsan Ada Hotel, butik otel konseptiyle tasarlanmış bir işletme.

Konfor ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra size geniş aktivite seçenekleri de sunan işletme, misafirlerine; dalış, yamaç paraşütü, bot, jeep ve bisiklet turu, dağ yürüyüşü (trekking) ve mavi turlar gibi aktiviteler için rehberlik ediliyor. Korsan Ada Hotel’deki tatiliniz boyunca güne Akdeniz’in uçsuz bucaksız maviliğine karşı, tarih ve doğal güzelliklerle iç içe geçmiş şekilde merhaba diyebilirsiniz.

Sonbaharı renklendiren tatil fırsatları

 

Martı Hemithea Hotel

Ege’nin turizm alanında dünya çapında üne sahip şehri Muğla’nın, coğrafi özellikleri ve konumuyla öne çıkan ilçesi Marmaris’te yer alan Martı Hemithea Hotel, ismini mitolojide üzüm ve şarap tanrısının kızı olarak bilinen Hemithea’dan alıyor. Bölgenin büyüleyici konumunu en iyi şekilde kullanan otel, sahil turizmi kadar sağlık turizmiyle de öne çıkıyor. Martı Hemithea Hotel, Liv Hospital iş birliğiyle zayıflama kampı olarak da hizmet veriyor. Günlük programlar uygulayarak, sağlık standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyen işletme, ünlü yoga eğitmenlerini de konuk ederek, tesiste bu alanda eğitimler verilmesini sağlıyor. Yelken kulübü, spa hizmetleri ve özel organizasyonlar için de gerekli altyapıya sahip olan Martı Hemithea Hotel, seabird olarak bilinen suya iniş yapan uçuş aracıyla, size tatillerinizde kolay kolay edinemeyeceğiniz tecrübeler sunuyor.

Siz de bu sonbahar fırsatları ve unutulmaz tatil anılarına sahip olmak istiyorsanız CoralTatil sonbahar tatil fırsatlarında yer alan erken rezervasyon ve ödeme kolaylığı seçeneklerine göz atabilirsiniz…