Şık tasarımların Akdeniz büyüsüyle buluştuğu nokta: Hotel Terrace Elite

Tatil tecrübeleri, gidilen yerlerin insanların aklında kalacak kadar cazip ve kendine has kokulara sahip olmasıyla unutulmaz hale gelir. Örneğin, Akdeniz ikliminde, havaya bir büyü gibi dağılan tuz kokusu, o bölgeyi hafızalara kazıyan en önemli detaylar arasında yer alır. Belki de Antalya ve beldelerini, vazgeçilmez birer tatil destinasyonu haline getiren, önceden buralarda yaşanmış hatıraların o büyülü tuz kokusuyla tekrar canlanması olabilir. Antik kentlere kadar yayılan tuz kokusu, zaman zaman turunç ve portakal bahçelerinden aldığı çiçek kokularıyla da karışır. Tarihi dokusuyla büyüleyen Manavgat’ın Side beldesinde, bunu sıklıkla yaşayabilirsiniz. Eğer, siz de bu büyüye kendinizi kaptırmak isterseniz ve unutulmaz tasarımların, kaliteli hizmet anlayışıyla buluştuğu bir tatil düşlüyorsanız, Hotel Terrace Elite ile hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.

Terrace zincir otellerinin en başarılı temsilcilerinden, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle öne çıkan Side’de yer alan tesisi Hotel Terrace Elite, mavi bayraklı muhteşem sahili, yeşilliklerle dolu bahçesiyle adeta cennetten bir köşe gibi. Tecrübeli ekibiyle tatilinizi hayal ettiğinizden çok daha keyifli ve ayrıcalıklı geçirmenizi sağlayacak olan Hotel Terrace Elite ile unutulmaz tatil anılarına sahip olabilirsiniz.

Konforun en zarif ve göz alıcı sunumu

Bir tatil seçeneğinde yer alan en önemli özelliklerden biri, tesiste yer alan aktiviteler, yararlanabileceğiniz imkanlar kadar odanızın ve dolayısıyla konaklamanızın da konforlu olması. Yoğun aktivitelerle geçen bir günün akşamında dinlenebileceğiniz ve odanızda geçen zamanın da sizin için en az tesis içerisinde olduğu kadar keyifli geçmesi çok önemli.

Tüm bunların, Hotel Terrace Elite tarafından en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğünü, odaya girdiğiniz andan itibaren anlamanız mümkün. Çarpıcı ve modern tasarımların, konforla bütünleştiği odalarda, Akdeniz’in en canlı renklerinin sizi kucakladığını göreceksiniz. Özellikle, bulutsuz masmavi gökyüzü ve turkuaz sulardan ilham alınarak dizayn edilmiş odalarda, gün sonunda huzurlu bir uyku çekebilirsiniz.

Şık tasarımların, kaliteli hizmetler ve Akdeniz büyüsüyle buluştuğu nokta: Hotel Terrace Elite

Tatilin tadını çıkarmak isteyenlere farklı seçenekler

Hotel Terrace Elite’te tatilin tadını her anlamda çıkarabilmeniz mümkün. Öncelikle, dünya mutfaklarından eşsiz lezzetlerle gün boyu kendinizi şımartabilirsiniz. Günün en önemli öğünü kahvaltıdan, akşamları Akdeniz romantizmini yaşayabileceğiniz romantik akşam yemeklerine kadar uzanan bu lezzet şöleni, size tatiliniz boyunca eşlik edecek. Bu lezzetler, tatil tecrübenizi tadına doyulmaz bir hale getirecek.

Tatilin tadını çıkarmanızı sağlayacak bir diğer alternatif de günlük hayatın telaşında yorulan vücudunuzun gerçekten dinlenmesini ve arınmasını sağlayacak profesyonel spa hizmetlerinden yararlanabilecek olmanız. Farklı masaj terapileri ve özel kürlerle, vücudunuzun da hafızanız kadar tazelenmesini sağlayabilirsiniz.

Eşsiz bir tatil ve konaklama seçeneği olan Hotel Terrace Elite, CoralTatil ayrıcalıklarıyla, Side’de sizleri ağırlamak için bekliyor. Akdeniz maviliğinde geçecek rüya gibi bir tatil için Hotel Terrace Elite’i tatil seçenekleriniz arasında değerlendirmeyi unutmayın.