Side otellerinde konaklama ayrıcalığını Otium farkıyla yaşayın

Antalya’nın tatil cennetlerinden Side, bahardan yaza geçerken tüm güzelliğiyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Doğal ve tarihi zenginliğiyle ziyaretçi akınına uğrayan bu büyüleyici belde, alanında tecrübeli tesisleriyle, her yıl daha fazla tatilciye ev sahipliği yapıyor. Her yıl bu tempoyla hizmet kalitesini artıran Side otelleri, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerinden tam not alırken, özellikle bazı tesisler ön plana çıkıyor. Bu tesislerden biri de kuşkusuz ki Otium Hotel Seven Seas. Otium zincir otellerinin Side’deki temsilcilerinden biri olan Otium Hotel Seven Seas, Otium farkını yansıtan, doğa dostu işletme bilinciyle hareket eden bir tesis. Yeşilin maviyle buluştuğu, huzur dolu bir tatil isteyenlerin ilk adresi Otium Hotel Seven Seas, bu sezon da Side’nin parlayan yıldızlarından biri olacağa benziyor.

Özellikle arınmak, tüm yılın yorgunluğunu ve stresini geride bırakmak için en ideal otellerden biri olan Otium Hotel Seven Seas, tamamen misafirlerinin yenilenmesini, yıl boyu kaybettiği enerjiyi geri kazanmasını sağlayacak şekilde hizmetlerini geliştirdi. Misafirlerinin her yeni güne Akdeniz tazeliğinde uyanmasını ve gün boyu bu tazeliği koruyabilmesi için imkanlarını seferber eden tesis, bu sayede pek çok sürekli ziyaretçi kazanmayı başardı. Eğer siz de tatil planları yapıyor ve tatilde sakin bir şekilde kendinizi dinlemeyi, enerji depolamayı hedefliyorsanız, Otium Hotel Seven Seas sizin aradığınız otel olabilir. Dilerseniz, Otium Hotel Seven Seas’e daha yakından göz atalım…

Huzur kadar tempo arayanlar da burada

Otium Hotel Seven Seas, yalnızca huzur ve sakinlik değil, aynı zamanda enerji ve adrenalin dolu bir tatil alternatifi de sunuyor. Pek çok havuz aktiviteleri ve plaj oyunlarıyla, gün boyu eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayan tesiste, tempo arayanlar için bu eğlencenin sonu gelmiyor. Akşamları alanında profesyonel animasyon ekibinin muhteşem şovlarını izleyebileceğiniz Otium Hotel Seven Seas, tatilinize renk katacak.

Side otellerinde konaklama ayrıcalığını Otium farkıyla yaşayın

Elbette bu tempolu geçen günlerin ardından, kendinizi biraz rahatlatmak ve yorgunluğunuzu atmak isteyebilirsiniz. Bunun için de uzman spa ekibi, aynı zamanda daha genç ve güzel bir cilt sağlayacak bakım kürleri ve masaj seansları uygulamak üzere sizleri bekliyor olacak. Doğal ve aromatik yağlarla gerçekleştirilen bu seanslarda yenilendiğinizi hissedebilirsiniz. Tatil boyunca düzenli olarak devam ettiğiniz takdirde, tatil dönüşünüzde sizdeki canlılığı ve kazandığınız motivasyonu çevrenizdekiler de fark edecek.

CoralTatil ile Otium otellerinin sunduğu ayrıcalıklı tatil fırsatını, en uygun ödeme koşullarıyla yaşayabilir, kaliteli hizmetlerle donatılmış bu benzersiz tatil keyfinin tadını, erken rezervasyon avantajlarıyla çıkarabilirsiniz. Otium Hotel Seven Seas, Side’de rüyalarınızdaki tatili gerçeğe dönüştürüyor. Otium Hotel Seven Seas’i tatil alternatifleriniz arasında değerlendirmeyi unutmayın.