Sevgililer Günü için son dakika sürprizleri

14 Şubat Sevgililer Günü, el ele gezen mutlu çiftlerin, paketler ve çiçek buketleriyle etrafta koşuşturan kuryelerin farklılaştırdığı; tempolu, bol kalpli, kırmızı, pembe ve beyazlı, cıvıl cıvıl bir gün. Siz de sevgilinizle bu özel günü, mutlu, eğlenceli ve romantik şekilde geçirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak, hesapta olmayan bazı son dakika işleri, 14 Şubat için için sizi de son dakika sürprizleri bulmak zorunda bırakabilir.

Oysaki siz de bu özel gün için önceden hazırlanmak isterdiniz. Sevgilinizin çok istediği bir hediye satın almak ya da ona aşkınızı en iyi ifade edebilecek özel bir hediye siparişi vermek sizin de aklınıza gelmişti. Ne var ki işler planladığınız gibi gitmedi ve siz biraz geç kaldınız.

Yine de üzülmeyin; çünkü hala sizin için umut var. Son dakikada bile olsa güzel bir sürprizle, sevgilinizin yüzündeki o gülümsemeyi, gözlerindeki mutluluk ışıltısını görebilmeniz mümkün.

Nasıl mı?

Dilerseniz, Sevgililer Günü için 5 son dakika sürprizi alternatifine birlikte göz atalım…

1. Birlikte çekilmiş pozlardan oluşan romantik bir video

Kulağa her ne kadar klişe gibi gelse de, sevgilinizle birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan oluşan, ikinize özel bir şarkının yer aldığı duygusal bir video oluşturmak 14 Şubat’ın romantik havasına çok uygun bir hediye olabilir.

Bu özel videonun romantik bir hediye olmasının en önemli nedenlerinden biri, sizin emeğinizle gerçekleşmiş olması. Eğer siz de son dakika sürprizinizin etkileyici olmasını istiyorsanız kısa biraz zaman ayırarak böyle bir video hazırlayabilirsiniz.

2. Yatakta kahvaltı keyfi

Sevgililer Günü için özel bir hazırlığınız yoksa, uykunuzdan biraz fedakarlık yapmak zorunda kalarak akşam yemeği yerine farklı bir alternatif olarak güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Bu yıl 14 Şubat’ın Cumartesi gününe denk gelmesi de bu güzel sürprizi daha uygun hale getiriyor.

Sevgilinizden önce kalkıp ona nefis, tatlı bir krep ve bir fincan kahvenin de içinde bulunduğu, süslü, çiçekli, kalpli, romantik bir kahvaltı hazırlayın. Onu bu özel güne, özel bir şekilde uyandırın. Sonra, yatakta birlikte kahvaltı keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sevgililer Günü için son dakika sürprizleri

3. Romantik bir şarap gecesi

14 Şubat’ta sevgilinizle birlikte bir şarap mönüsü eşliğinde, romantik bir gece geçirmeyi planlıyorsanız, şarap şişeniz neden bu temaya uygun birer hediye haline gelmesin ki? Dijital ortamda bir Sevgililer Günü çıkartması (sticker) hazırlayarak, sevgilinize özel bir şarap şişesi oluşturabilir, saklama kutusuna yerleştirdiğiniz bu şişeyi kalpli hediye paketiyle kaplayarak güzel bir sürpriz haline getirebilirsiniz.

4. Küçük kalpli kurabiyeler

Sevgilinizle buluşmanıza az bir zaman kaldı ve siz bir son dakika sürprizi için ilham gelmesini bekliyorsunuz. Çiçek buketleri çok sıradan, dışarıdan alınmış çikolatalar özensiz geliyor. O zaman kolları sıvayın ve mutfağa koşun. Çünkü küçücük, bir lokmada ağza atılabilecek kalpli kurabiyeler yapmanız gerekiyor.

Bunun için bilindik tariflerden birini uygulayabilirsiniz. Sonra bu küçük kalp kurabiyelerinizi bir kutuya yerleştirip, etrafına bir kartondan veya elişi kağıdından kestiğiniz renkli kalpleri iliştirebilirsiniz. Dilerseniz, yanına romantik bir not ekleyerek, kalpli kurabiyelerinizi çok daha özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

Sevgililer Günü için son dakika sürprizleri

5. Hızlı ama etkili bir son dakika tatil planı

Artık tatil planı yapmak aylar öncesinden hazırlıklı olmayı gerektirmiyor. 14 Şubat Cumartesi sabahı siz de sevgilinize 2 günlük bir tatil hediye edebilirsiniz. CoralTatil’in sunduğu Sevgililer Günü alternatiflerinden birini tercih ederek, kısa bir hafta sonu kaçamağını mükemmel bir hediye haline getirebilirsiniz.