Termal otellerde sağlık ve konfor bir arada

Bir tatilin en güzel yanlarından biri de, bütün sorunları, stresi geride bırakabilmek ve tatilden dönüşte kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir bedene ve psikolojiye sahip olmak. Bu nedenle, tatil için tercihlerinizi yaparken, kronik rahatsızlıklarınızı, gündelik streslerinizi, bu hastalık ve strese bağlı rahatsızlıklarınızı da göz önünde bulundurmanızda fayda var. İşte bu noktada, aradığınız tatil seçeneği termal oteller olabilir. Çünkü şifa dolu termal oteller, yalnızca kronik kemik ve kas ağrılarından kurtulmanızı değil, aynı zamanda ruhen de tüm yıpratıcı etkilerden arınmanızı sağlayabilir.

Bu özellikleriyle, yerli olduğu kadar her yıl pek çok yabancı turisti de ağırlayan termal oteller, hizmetlerini büyüterek, teknolojinin ve bilimin en son gelişmelerinden yararlanıyor. Misafirlerinin sağlığına olan hassas yaklaşımları ve alanında uzman ekiplerle çalışması; termal otellerin misafirlerini, gündelik hayatlarına sağlıklı bir şekilde göndermesini sağlıyor.

İşte hem eğlenmenizi ve dinlenmenizi hem de sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacak bu termal otellerden bazıları…

Adrina Hotel Deluxe Health & Spa

Şifa kaynağı termal sularıyla ön plana çıkan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre, her yıl yerli ve yabancı pek çok misafiri ağırlıyor. Güre’de bulunan Adrina Hotel Deluxe Health & Spa alanında uzman kişilerin hizmet verdiği bir otel olmanın yanı sıra, kronik hastalıklarla mücadelede en kalıcı çözümleri üreten tesislerden biri olarak termal otel tercihleri arasında öne çıkıyor. Güre’nin termal sularının yanı sıra, güzellik kürleri ve rahatlatıcı masajlarla da benzersiz bir tatil seçeneği sunan Adrina Hotel Deluxe Health & Spa, bu hizmetleriyle sağlık turizminde önemli bir rol oynuyor.

Tesiste, meditasyon ve pilates gibi fiziksel olduğu kadar psikolojik olarak da rahatlamanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak etkinliklere katılmanız mümkün. Bu sayede, tatilinizi sağlık üzerine kurmak istediğiniz zaman bunu yalnızca fiziksel sağlıkla sınırlı tutmamış oluyorsunuz. Dolayısıyla, tatiliniz boyunca ihtiyacınız olan tüm rahatlama ve arınma, kronik ağrılarınızdan ve stresten kurtulmanızla mümkün oluyor. Adrina Hotel Deluxe Health & Spa’da geçirdiğinizden tatilden sonra fark edilir bir yenilenme yaşadığınızı çevrenizden de sık sık duymaya hazır olun.

Sağlık ve konfor termal otellerle bir arada

The Ness Hotel

Uluslararası hizmet kalitesiyle faaliyet gösteren, Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bulunan The Ness Hotel, termal suların şifanın yanı sıra güzelliğe de dönüşmesinde önemli rol oynuyor. tesiste cilt analizi yapıldıktan sonra, özel cilt bakım kürleri, çamur terapisi, kavitasyon ve Kleopatra bakımlarıyla, kendinizi şımartabilirsiniz. The Ness Hotel‘in alanında uzman ekipleri tarafından uygulanan güzellik ve zayıflamaya kürleri, tatil dönüşünüzde çevrenizin sizi bambaşka biri olarak görmesini sağlayabilir.

The Ness Hotel’de, Gölcük’ün Ilıca kaynağından gelen şifalı termal suların doğrudan tesise iletilmesi sağlanıyor. Dilerseniz, oluşturulmuş VIP localarda doğrudan iletilen termal suların içerisinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz mümkün. Ayrıca, romatizmal hastalıklar, bazı cilt hastalıkları, spor yaralanmaları, stres bozukluğu gibi pek çok sorunun çözümünde kullanılan termal sular, The Ness Hotel uzmanlığıyla buluşuyor.

Sağlık ve konfor termal otellerle bir arada

Siz de sağlık turizminin parlayan yıldızlarından Adrina Hotel Deluxe Health & Spa ve The Ness Hotel ile kronik rahatsızlıklarınızdan kurtularak, hareket alanınızı genişletin; sağlıklı bir yaşama ilk adımı atın. CoralTatil ayrıcalıklarından yararlanarak, uygun ödeme koşulları ve erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek, kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmek için Adrina Hotel Deluxe Health & Spa ve The Ness Hotel’i tatil seçenekleriniz arasına dahil etmeyi unutmayın.