Sağlık turizminde ödeme avantajları: Çok kal az öde termal otelleri

Her şeyin başı sağlık olduğu göre, tatil planlarınızı da sağlığınız üzerine kurmaya ne dersiniz?

Sağlık turizminin, yeni bir kavram olduğu düşünülse de aslında tatil seçenekleri arasında yoğun ilgi gören alternatiflerden biri. Her yıl tatil programı yaparken sağlık turizmini ilk tercihi olarak belirleyen ve konaklama için genellikle termal otelleri tercih eden tatilciler, hem keyifli bir tatil geçiriyor hem de tatili boyunca sağlıklarına yatırım yapmış oluyor. Sağlığını ön planda tutan tatilciler için tesis seçenekleri en az diğer oteller kadar lüks ve konforlu.

Çok kalıp az ödeyebileceğiniz ve üstelik size çok iyi gelecek bu otellerde, diğer otellerde aldığınız tüm hizmetleri, konaklama kalitesini ve tecrübeyi bulmanız mümkün. Hem cebinize hem sağlığınıza hitap edecek sağlık turizmi seçeneklerine gelin birlikte göz atalım göz atalım…

Güre Saruhan Termal Otel Spa & Wellness

Balıkesir’e bağlı Edremit’in Güre mevkisinde yer alan, sağlığınızı lüks ve konforun bir arada sunulduğu hizmetlerle destekleyeceğiniz Güre Saruhan Termal Otel Spa & Wellness’ta geçireceğiniz tatil size çok iyi gelecek. Otelde yer alan sauna, Türk hamamı, masaj, spa merkezi gibi alternatifler tatiliniz boyunca arınmanızı ve kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlayacak. Termal suyla dolu, şifalı havuzlarında kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek, Güre Saruhan Termal Otel Spa & Wellness’tan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Sağlık turizminde ödeme avantajları: Çok kal az öde termal otelleri

Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Afyonkarahisar’ın Kütahya yolu üzerinde yer alan, adeta bir sağlık merkezi olarak kurulmuş, VIP bir tesis özelliği taşıyan Korel Thermal Resort Clinic & Spa, uzman doktor ve hemşirelerden oluşan ekipleriyle; rehabilitasyon, fizik tedavi, fizyoterapi gibi profesyonel hizmetler veriyor.

Sağlık kompleksinde özel cihazlarla bel – boyun fıtıklarında özel tedaviler uygulanabilir. Tesisin SGK ile anlaşmalı olması sayesinde konaklamanız boyunca ekstra olarak talep edebileceğiniz bu özel tedavileri son derece uygun koşullarda temin ederek çok kıymetli bir tatil tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Sağlık turizminde ödeme avantajları: Çok kal az öde termal otelleri

Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center

Sağlık sorunlarını çözmek ve dinlenmek amacıyla tatil planları yapanların ilk tercihleri arasında yer alan tesislerden biri de Budan Thermal Hotel & Convention Center. Kongre, toplantı, eğitim gibi resmi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapan Budan Thermal Spa Hotel & Convention Center, organizasyonlarınızda ağırlayacağınız kişilere de unutulmaz bir dinlenme ve arınma tecrübesi yaşatabilir. Termal otel misafirlerinin beğeni ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak şirket kültürünü oluşturan bu tesiste, her yaş grubundan çeşitli rahatsızlıklar için tasarlanmış termal havuzlar ve şifalı sular bulunuyor. Ayrıca, doktor balıklar, Fin saunaları, buhar odaları, tuz mağarası, ozon terapi, çamur – kil odaları, masaj terapi, fizik tedavi, ayak detoksları gibi birçok alternatif sağlık hizmeti de sizleri bekliyor.

Siz de sağlık turizminin bir parçası olmak ve tatiliniz boyunca arınmak, sağlık problemlerinize büyük ölçüde çözüm bulmak ve gerçekten dinlenmiş olarak günlük hayatınıza dönmek istiyorsanız CoralTatil’in çok kal az öde termal otelleri seçeneklerine göz atabilir, daha uzun süreli bir tatili daha az ücret ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.