Sadece Kaş’a gidenlerin kendini özel hissedeceği yerler

Kaş, yurt içi tatil denince akla ilk gelen yerlerden biri. Fakat il merkezine uzaklığı ve virajlı yolları nedeniyle akla ilk gelen yerlerden olsa da, bazen tercihte ilk sırada yer almayabiliyor. Bu nedenle de modern hayatın karmaşası ve kalabalığı Kaş’a pek fazla uğramıyor. Eğer farklı bir tatil arayışındaysanız, size çok fazla değişmemiş, kalabalıktan uzak bir tatil cennetini, yani Kaş otellerini öneriyoruz…

Kaş’a gidip de ne yapılır diyenler için işte gezip görülecek, yiyip içilecek, bol aktiviteli bir Kaş turu…

Sadece Kaş’a gidenlerin görebileceği yerler

Kaş oldukça küçük bir yer; fakat etrafında görülecek pek çok yer var. Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Kaş’a gittiğinizde Xanthos, Antiphellos ve Aperlai antik kentlerini, Gömbe ve Nisa antik kentlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kaş’a gidip de Kekova’ya uğramamak olmaz

Yurt içi tatilin tadını çıkarmak istiyorsanız Kekova’ya mutlaka gidin. Burada dünyanın en önemli batık şehirlerinden biri yer alıyor. Kekova’ya karadan ulaşım yok maalesef. Tekne ile hem keyifli bir deniz yolculuğu yapacak, hem batık şehrin güzelliği ile büyülenecek, hem de eşsiz denizin tadını çıkaracaksınız.

Doğal plajları ile tam bir doğa cenneti

Kaş eşsiz doğal güzelliklere sahip bir yer. Bunların başında ise elbette masmavi ve tertemiz denizi geliyor. Kaş’ta denize girebileceğiniz pek çok plaj var. Büyükçakıl, Küçükçakıl, Kaputaş Plajı mutlaka görmenizi önerdiğimiz plajlar arasında. Kaş’ta denize girebileceğiniz bir diğer yer de Limanağzı.

Sadece Kaş’a gidenlerin kendini özel hissedeceği yerler ve yapacağı aktiviteler

Kaş’ta ne yapabilirim diyener için: Dalış

Kaş, son yıllarda doğa sporlarının en önemli merkezlerinden biri. Dalış bu sporların başında geliyor. Yalnızca ülkemiz için değil; dünyanın da gözünü çevirdiği dalış merkezlerinden olan Kaş’ta mutlaka dalış yapmanızı ya. Daha önce dalışla ilgili herhangi bir deneyiminiz yoksa da sorun değil; konusunda uzman dalış eğitmenleri ile deneme dalışları yaparak su altının büyülü dünyasını keşfe başlayabilirsiniz.

Yamaç paraşütü ile eşşsiz manzaranın tadını çıkarın

Kaş’ya yapabileceğiniz bir diğer spor ise yamaç paraşütü. Yapacağınız uçuşlarda muhteşem bir manzara eşliğinde unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız. Trekking ve tırmanış Kaş’ta yapabileceğiniz diğer sporlardan. Kaş sizin için yurtiçi tatil seçenekleri arasındaysa ve nerede konaklarım diye merak ediyorsanız, Kaş otelleri bunun için ideal. Tek yapmanız gereken CoralTatil’in internet sitesine girmek ve size uygun tarihler aralığında, dilediğiniz Kaş otellerinin birine rezervasyon yaptırmak. Tatilini keyfini çıkarmak işte bu kadar kolay…