Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir?

Pek çok kişi, yaşadığı yoğun stres, sıkıntı ve şehir hayatının yorgunluğunu Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilerek üzerinden atma planları yapıyor. Şimdiden tatil planları yapmaya başlayanlar, beş günlük uzun bir tatili en verimli nasıl geçireceğinin cevabını düşünmeye başladı bile.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde, birçok tatil ve gezi seçenekleri arasından karar vermenizi kolaylaştırmak için size en uygun alternatifleri sunuyoruz. “Ramazan Bayramı’nda nereye gidelim, yurt içinde mi kalalım, yoksa yurt dışına mı çıkalım?” diye düşünen birçok kişinin hayalleri CoralTatil’le gerçeğe dönüştürüyoruz. Bayram’da aile ve akraba ziyareti dışında birçok yurt içi ve yurt dışı gezi alternatifi sayesinde keyifli bir tatil geçirmek isteyenlere şimdiden iyi tatiller dileriz…

Deniz kum güneş ve Ramazan Bayramı

Her tatil döneminde olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da tatil seçeneği olarak Ege ve Akdeniz sahillerini tercih edebilirsiniz. Bu anlamda içinde bulunduğumuz mevsimi de göz önüne alacak olursak; Antalya, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Kıbrıs iyi birer seçenek olabilir.

Ramazan Bayramı’nda nereye gidilir?

Gözlerden ırak sakin bir tatil geçirmek isteyenlere

Eğer siz de “Ramazan Bayramı’nda nereye gidelim?” sorusunu soruyor ve sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız; Assos, Ayvalık, Edremit’i ve İzmir’ingörülmeye değer birçok ilçesini tercih edebilirsiniz. Bu bölgeler hem doğal güzellikleri, hem de tarihi yapılarıyla Ramazan Bayramı’nda da misafirlerini bekliyor.

Ben yurt dışına gitmek istiyorum diyenler

Yukarıda yer alan önerilerimiz dışında yurt dışı turları da ilginizi çekebilir. Paket turlara katılabilir, programlarınızı bu ölçüde şekillendirebilirsiniz. Bu dönemde özellikle tarih severler tarafından ziyaret edilen Orta Avrupa ve Uzak Doğu turları iyi birer alternatif olabilir. Aynı zamanda zengin kültüre de ev sahipliği yapan bu coğrafyaları bir kez görünce tekrar gitmek isteyeceksiniz.

Ramazan Bayramı’na az bir süre kala tatil planları yapıyorsanız, zaman kaybetmeden CoralTatil’in Ramazan Bayramı’na özel sayısız Ramazan Fırsatları arasından siz de mutlaka kendinize göre bir seçenek bulacaksınız…