Phaselis Princess Hotel ile Kemer’de ultra her şey dahil keyfini yaşayın

Antalya, Akdeniz’in büyüleyici etkisi altında kalan pek çok tatilciyi dört mevsim ağırlamaya devam ediyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl sokakları, muhteşem kıyıları ve doğal güzellikleriyle her yıl tatilcilerin tatil planlarında yer alan Kemer, en çok tercih edilen ilçelerden biri olarak ilk sıralardaki yerini koruyor. Eğer siz de tatil planları yapmaya başladıysanız, Kemer’i ve Kemer otellerinden Phaselis Princess Hotel gibi Avrupa standartlarında hizmet veren tesisleri tatil alternatifleriniz arasında değerlendirmeyi unutmayın.

Kemer’in huzurlu ve muhteşem bir doğaya sahip beldesi Tekirova’da yer alan Phaselis Princess Hotel, tüm tatilcilerin tatil hayallerinden çok daha öte bir tatil tecrübesi vadediyor. Ailecek çıkacağınız tatillerde, her yaştan tüm misafirlerinin keyifli bir tatil geçirmesi amacıyla, hizmet kalitesini her sezon daha da yükselten tesiste dileyen misafirler eğlenceli aktivitelere katılabilir, temposu hiç düşmeyen bir tatil yaşayabilir. Ya da sakin ve huzur dolu dinlenme alanlarında vakit geçirirken, dalga seslerini dinleyebilir. Siz de kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın ve Phaselis Princess Hotel ile mevsimin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz bir tatili tercih edin. Üstelik erken rezervasyon fırsatlarıyla çok daha uygun ödeme seçeneklerine sahip olmanız da mümkün.

Dilerseniz, Phaselis Princess Hotel ile sahip olabileceğiniz ayrıcalıklara ve alabileceğiniz hizmetlere şöyle bir göz atalım…

Akdeniz ruhunu Phaselis Princess Hotel ile yaşayabilirsiniz

Tatil için tercih ettiğiniz destinasyona adapte olabilmek ve oranın tarzına ayak uydurabilmek her zaman o kadar da kolay olmuyor. Ancak, Akdeniz’in kendine has bir ruhu olduğunu buraya gelir gelmez anlayabilir, birden kendinizi devamlı burada yaşıyor gibi hissedebilirsiniz.

Bunun bir nedeni Akdeniz ikliminin oluşturduğu sıcak ve samimi ortam, diğeri ise Phaselis Princess Hotel’in kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmenizi sağlaması. Evinizin konforunu bulabileceğiniz ve hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bu bağlılık, daha sonraki tatillerinizde de Phaselis Princess Hotel’i tercih etmenizde etkili olacak. Sürekli misafirlerini ağırlamaya alışkın olan tesis, sizi de her geldiğinizde aynı samimi işletme kültürüyle ağırlamaya devam edecek.

Phaselis Princess Hotel ile Kemer’de ultra her şey dahil keyfini yaşayın

Konaklamanın en ayrıcalıklı halini keşfedin

Evinizin konforla yalnızca tesis içerisindeki dinlenme alanlarında değil, aynı zamanda konaklamada da karşılaşabilirsiniz. Çünkü tatil, yalnızca deniz ve güneşten değil, zaman zaman odanıza dinlenmeye çıkmak istediğiniz, rahat bir öğle uykusu çekmeyi tercih ettiğiniz anlarla birlikte bir bütün.

Phaselis Princess Hotel, bunu düşünerek odalarınızı da rahat bir uyku çekebileceğiniz ve gerçekten dinlenebileceğiniz detaylarla tasarladı. Odalarda Akdeniz’in huzur veren renklerine sıklıkla yer veren tesis, sizlerin bu büyüleyici tatil keyfini odalarınızda da sürdürmenizi sağlıyor.

Siz de Kemer’in en çok tercih edilen otellerinden biri olan Phaselis Princess’ta konaklamanın ayrıcalığını keşfedin. CoralTatil ile erken rezervasyon fırsatlarından bir an önce yararlanmayı, ailecek bu unutulmaz tatil tecrübesini yaşamayı daha fazla ertelemeyin.