Online rezervasyon ile yakın çevrenizde bulunan otellerde kısa bir tatil molası

İstanbul’da yaşıyorsanız tatile çıkmak için bayramları ve yıllık izinleri beklemek zorunda değilsiniz. Yakın illerde yer alan oteller, kısa bir hafta sonu kaçamağı için çok uygun tercihler olabilir. Online rezervasyon yaptırarak Bursa, Yalova ya da Afyon’da yer alan otellerde tam da aradığınız özelliklere sahip, uygun bir tatil imkanı bulabilirsiniz.

Ofis ortamından uzaklaşıp, rahatlamak için termal ya da spa hizmeti ağırlıklı bir oteli tercih edebilirsiniz ya da şehir hayatının karmaşasından kurtulmak için doğa içinde yer alan bir otelde kısa bir tatil geçirebilirsiniz.

İşte hafta sonlarında yoğun şehir hayatından sıyrılıp, dinlenebileceğiniz yakın çevre otellerinden bazıları…

Tarih ve doğanın şehri Bursa

Hafta sonunu değişik bir şehirde geçirmek ve biraz dinlenmek isteyen, aynı zamanda da yol yorgunluğu yaşamak istemeyenler için Bursa uygun rotalardan biri. Bursa, Osmanlı’dan kalma tarihi sayesinde çok zengin bir mimariye sahip. Bu nedenle bu şehir hem kültür turu, hem de hafta sonu kaçamağı için çok uygun.

Online rezervasyon ile yakın çevrenizde bulunan otellerde kısa bir tatil molası

Bursa’da geçireceğiniz kısa tatilde şehir merkezinde konfor ve lüksü bir arada yaşamak istiyorsanız Almira Otel Bursa sizin için uygun bir tercih olabilir. Almira Otel, şehir merkezinde yer alması nedeniyle Bursa’yı yakından tanımak isteyen misafirlerine önemli bir ulaşım avantajı sağlıyor. Ayrıca hamam, spa ve kapalı ve açık havuzuna sahip olan otel Uludağ’a 40 km uzaklıkta olmasıyla da kış aylarında günübirlik kayak zevki tatmak isteyenler için çok uygun. Online rezervasyon ile bu otelde konaklamak parmaklarınızın ucunda.

Lüks ve konforun termal suyla buluşması

Kara ve denizyolu ile yakın çevredeki illerden kolaylıkla ulaşabileceğiniz Yalova, ulaşımı coğrafi konumu ve İstanbul’a olan yakınlığı gibi birçok avantaja sahip olan bir şehir. Aynı zamanda doğal güzelliklere, plajlara ve ünlü kaplıcalara sahip önemli bir yerleşim yeri olan Yalova, termal sular açısından da zengin.

Yalova’da yer alan Lova Spa Hotel ve Yalova Limak Thermal Boutique Hotel’e online rezervasyon yaptırarak hafta sonunuzun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Şehrin lüks ve modern otellerinden biri olan Lova Spa Hotel’de konaklayarak evinizin sıcaklığında keyifli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Online rezervasyon ile yakın çevrenizde bulunan otellerde kısa bir tatil molası

Yalova Limak Thermal Boutique Hotel ise ilk misafiri Mustafa Kemal Atatürk olan tarihi bir otel. Limak Turizm Grubu tarafından aslına uygun olarak yeniden inşa edilen otel romantik bir mimariye sahip. Şifalı sulara kendinizi bırakabileceğiniz ve tüm yorgunluğunuzu unutabileceğiniz bu otelde her odada termal suyla sizi rahatlatacak özel jakuziler yer alıyor. Otelde tatilin yanı sıra, işle ilgilenmek zorunda olanlar için de özel toplantı salonları bulunuyor. Böylece İstanbul’a son derece yakın olan bu otelde iş toplantınızı ve tatilinizi bir arada gerçekleştirebilirsiniz. Önemli bir ayrıntı olarak, Atatürk’ün seneler önce bu otelde kahve içtiği anda çekilen meşhur fotoğrafın bulunduğu özel köşede otel misafirlerine Türk Kahvesi ikram ediliyor.

Yakın çevre otellerinde kısa bir hafta sonu kaçamağı için siz de beklemeden online rezervasyon yaptırın. Coraltatil aracılığıyla bu otellerde, kısa bir tatil ile yorgunluğunuzu atmak parmaklarınızın ucunda.