O gemide siz de olun, İspanya kıyılarına merhaba deyin

Denizin üzerinde yol alırken hem lüks bir otelin ihtişamını hem de evinizin konforunu bir arada yaşamak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, MSC Armonia ile Balear adaları gemi turu tam size göre… Uçsuz bucaksız maviliklerde yol almak, el değmemiş kumsalları görmek, hiç bilmediğiniz şehirlerin ara sokaklarında kaybolmak, çılgın gece hayatına adım atmak istiyorsanız CoralTatil’in Balear adaları gemi turu sizin için keyifli bir seçenek olabilir.

Mavinin bin bir tonunu göreceğiniz açık denizlerde ilerlerken konfor ve lüksü buluşturan atmosferiyle MSC Armonia gemisi tatil anlayışınızı farklılaştırarak benzersiz bir tecrübe yaşamanızı sağlayabilir. Her köşesinde farklı bir aktiviteyle karşılaşacağınız gemide isterseniz dinginliğe doyabilir, dilerseniz de çılgın eğlenceleri keşfedebilirsiniz.

MSC Armonia ile İspanya’nın doğusunda yer alan Balear adalarına vardığınız anda farklı bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Tur kapsamında görülecek olan Palme de Mallorca ve İbiza’ya dilerseniz kısaca bir göz atalım…

Dünya’daki cennet Palme de Mallorca

Balear adalarının en büyüğü olan Mallorca, birbirinden farklı kültürlerin sentezini meraklı turistlerin beğenisine sunuyor. Arap ve Endülüs kültürlerinin harmanlanması sonucunda ortaya çıkan adanın mimari yapısı turistlerin ilgisini çeken en önemli unsurlardan biri. Bunun yanında eşsiz kumsallarıyla da dikkat çeken Mallorca, her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor.

Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü Mallorca’da, sadece yaz mevsimi değil diğer mevsimler de kalabalık ve hareketli geçiyor. Şehir merkezinde yer alan dar sokakların açıldığı geniş meydanlar hem dinlenmek hem de şehrin dokusunu keşfedebilmek için görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Plaza Mayor ve Plaza de Espana adanın en güzel meydanlarından iki tanesi. Bu meydanlarda yer alan cafe ve restoranlarda dinlenip yemek yiyebilir, birbirinden farklı mağazalardan adaya ait yerel ürünler satın alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, adanın eşsiz kumsallarında denize girme keyifini de mutlaka yaşamalısınız. Bronz bir tene sahip olarak evinize dönmek, yumuşacık kumlarda güneşlenip, mavinin her tonunu barındıran berrak bir denizde serinlemek istiyorsanız Playa de Palma plajları ideal bir tercih olabilir.

O gemide siz de olun, İspanya kıyılarına merhaba deyin

Çılgın eğlence adası İbiza

Eğlence hayatıyla tüm dünyanın en önemli tatil adalarından biri haline gelen İbiza son 25 yıldır, hem turizmin hem de eğlence anlayışının farklılaşmasına sağlıyor. İbiza hiç bitmeyen enerjisi, dünyaca ünlü gece kulüpleri ve uluslararası boyutta düzenlenen partileri ile daha önce yaşamadığınız bir gece hayatını sizlere sunmaya hazır…

Tüm dünyadan adaya eğlenmeye gelen birbirinden farklı turistleri göreceğiniz İbiza neredeyse hiç uyumuyor. Gündüz Cala Salada, Cala Comte, Cala Tarida gibi cennet plajlarda dinlenip geceye hazırlık yapabilmeniz mümkün. Gece ise Pacha, Amnesia, Privilege, Eden gibi dünyaca ünlü DJ’lerin, performans sanatçılarının ve çılgın dansçıların sahne aldığı mekanlarda kurtlarınızı dökebilirsiniz.

Siz de gemi turu ile tatil anlayışınızı farklılaştırmak ve masmavi kıyılara yolculuk yapmak istiyorsanız CoralTatil’in MSC Armonia ile Balear adaları turunu tercih edebilirsiniz.