Mükemmel bir bayram tatili için Side’den bayram otelleri

Yoğun iş saatleri, şehir trafiği ve koşturmacalar sizi bunalttı mı? Siz de ‘küçük bir güney kasabasına gidip yerleşmek istiyorum’ cümlesini daha sık kurar mı oldunuz? Bu yaklaşan kurban bayramını fırsat bilerek, küçük bir güney kasabasına yerleşme düşünüzü, konforlu ve huzurlu bayram otellerinden bir tanesinde, kısa süreli de olsa gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Eğer cevabınız evetse sizi Antalya’da, deniz, güneş, eğlence ve huzuru bir arada barındıran Side’ye davet ediyoruz. İşte CoralTatil olarak, Side’den sizin için seçtiğimiz bayram otelleri

Side: Cennetten bir köşe

Bir turizm merkezi olan Side kasabası, kurban bayramı tatillerini geçirmek isteyenler için bir çok farklı eğlence tarzı ve seçeneğini bulabileceğiniz, adeta bir tür açık büfe tatil cenneti. Side’de, aynı zamanda, bayramınızı en iyi ve konforlu şekilde geçirmenizi garanti eden, bir çok farklı konaklama seçeneğini de sunan bayram otelleri de mevcut.

Yaz sıcaklarının, bahar sonlarına dek sürdüğü Antalya’da, deniz ve güneş her daim yanınızda!  Peki, deniz ve güneşin yanına başka ne isterdiniz? Geniş bahçelerde huzur mu? Tüm gün eglence mi? Su sporları mı? İyi yemek ve restaurantlar mı? Merak etmeyin, hepsi için size mükemmel önerilerimiz olacak!

Mükemmel bir bayram tatili için Side’den bayram otelleri

Eşsiz spa deneyimi ve wellness

Tatilin olmazsa olmazlarından biri de tatil bittiğinde, eve, tamamiyle rahatlamış ve dinlenmiş bir şekilde dönmektir. İşte size bu imkanı fazlasıyla sağlayacak otellerden bir tanesi, Crystal Sunset Luxury Resort&Spa.

Diğer bayram otelleri arasından, sunduğu kapsamlı Spa deneyimi ile öne çıkan bu otelin, mavi bayraklı bir kumsalı ve 23.000 m2 bahçe alanı buluyor. Sadece Spa merkezi için ayrılmış olan alanın 800 m2 olduğu bu otelin içinde kişiye özel locaların yer aldığı Spa bahçesinde orijinal Bali masajının keyfine varabilir; Spa havuzu ve jakuzide rahatlayabilir; güzellik merkezinde tazelenebilirsiniz. Eminiz, daha bu satırları okurken, kaslarınız gevşemeye başladı ve kendinizi Bali masajı yaparken hayal etmeye başladınız bile…

Mükemmel bir bayram tatili için Side’den bayram otelleri

Kelimelerin kıfayetsiz kaldığı bu lüks Spa deneyimini yaşamak için, mutlaka Crystal Sunset Luxury Resort&Spa otelinde konaklamalısınız. Tatil bitiminde, eve dönüş yolunda, kendinizi ‘geldim-gördüm-yendim seni ey yorgunluk!’ derken bulursanız şaşırmayın! Hemen rezervasyon yaptırmak isteyenler Crystal Sunset Luxury Resort&Spa’nın diğer detaylarına da göz atabilirler.

Animasyonlar ve eğlence

Bayram otelleri arasından, size bir diğer önerimizse Club Felicia Village… 2004 yılında TUİ tarafından özel onur ödülüne layık görülen bu ayrıcalıklı otelde, onlarca seçenek içeren kokteyl barında enfes kokteylleri yudumlayarak yazın ve baharın son günlerinin keyfine varabilirsiniz.

Hemen arkasından ise geleneksel Türk mutfağından muhteşem tatlar sunan restoranında lezzetli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Gün boyu eğlence arayanlar için ise havuz başı animasyonları, çeşitli aktiviteleri ve akşam etkinlikleriyle, eğlence ve sosyalleşme imkanı da sunuyor otel.

‘Sadece ben mi? Benim çocuklarım da sosyalleşmek ister’, diyorsanız, hiç endişelenmenize gerek yok! Çünkü, Club Felicia Village’de çocuklar için de özel mini club, oyun bahçesi ve sadece çocuklarla ilgilenen bir animasyon takımı da mevcut bulunuyor. Tesisin diğer detaylarını incelemek isterseniz CoralTatil.com’dan Club Felicia Village ile ilgil merak ettiğini ztüm detayları görebilirsiniz.

Mükemmel bir bayram tatili için Side’den bayram otelleri

Su sporları ve macera

Deniz, güneş ve eğlencenin sizi beklediği bir diğer bayram oteli ise Bone Club Sunset Hotel.  Konforlu ve ince detaylarla döşenmiş odalarında, 5 kişiye kadar konaklama imkanı sunan otel, kalabalık aileler için çok ideal olması özelliğiyle sizi etkileyecek. Açık büfe yemek sunumlarının tüm gün devam ettiği otelde, çocuklar unutulmamış ve onlar için de ayrı bir açık büfe düşünülmüş. Lezzetli yemekler ve denizin yanı sıra, spor olanağının da bulunduğu otelde, geniş bir jimnastik salonu ve motorlu su sporları imkanı da sunularak, yetişkinlerin, eğlenceli ve salıklı bir tatil geçirebilmesi için her şey düşünülmüş.

Şezlong ve güneş şemsiyenizin kumsalda sizi beklediği Bone Club Sunset Hotel’e gelmeden önce tek yapmanız gereken mayonuzu ve şapkanızı almak ve hemen bir rezervasyon yaptırmak. Bu sırada, sizi nelerin beklediğine bir göz atmak isterseniz, otelle ilgili diğer bilgilere Bone Club Sunset Hotel’i tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CoralTatil olarak, size, yaklaşan kurban bayramı için, yazın uzun yaşandığı Antalya’da, denizin ve güneşin tadını son kez çıkarmanıza ve iş yorgunluğunuzu atmanızda yardımcı olacak çeşitli bayram otellerini kısaca tanıttık. Her biri farklı özellikleriyle öne çıkan bu ayrıcalıklı otellerden birine rezervasyon yaptırmak isterseniz, CoralTatil olarak, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Siz tatil moduna girin ve tüm detayları sizin için halletmeyi bize bırakın!