Mavi yolculuk turları sizlere masmavi dünyaların kapılarını açıyor

Tatil için en çok kurduğumuz hayallerden biri de kendimizi masmavi denizlere bırakıp, güneşin tadını bu göz alıcı maviliklerin içinde çıkarmak. Özellikle Ege ve Akdeniz’in büyüleyici mavilikleri, pek çoğumuzun aklından çıkmıyor olmalı. Baharın göz kırptığı, doğa ve güneşi daha pırıl pırıl göstermeye başladığı şu günlerde, eğer siz de masmavi denizlere açılma hayallerinden kendinizi alıkoyamıyorsanız, belki sizin için mavi yolculuk vakti gelmiş demektir. Birbirinden güzel koyarlarda şehrin karmaşasını geride bırakarak dinlenmenin ve eğlenmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız, mavi yolculuk turları alternatiflerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Ailecek çıkabileceğiniz bu turlar, her yaştan herkesin eğlenebileceği, stres atabileceği ve ailecek vakit geçirmenin tadını çıkarabileceği, muhteşem tatil tecrübeleri sunuyor. Siz de rotanızı belirleyin ve kendinizi doğanın ve maviliklerin arasında, büyüleyici bir hikayenin ortasında bulmak için hazır olun. Dilerseniz, mavi yolculuk turlarıyla gezip görebileceğiniz destinasyonlardan bazılarına göz atalım…

Hayatın tadı Ayvalık’ta çıkar

Yaz tatillerini Ayvalık’ta geçirenlerden belki duymuşsunuzdur. Ayvalık’ta yemeğin tadı, denizin tuzu, doğa, kısacası oraya dair her şey başkadır. Ayvalık insanlara ilham verir; duygularını depreştirir ve bir doğa harikası olarak stresi, tüm olumsuz düşünceleri geride bırakmanızı sağlayarak, hayata her şeye rağmen daha olumlu bakmanızı sağlar. Siz de Ayvalık’ın insanlara iyi gelen ve hayata tat katan yanlarını keşfetmek için Ayvalık turu ile maviliklere açılabilir, hayata başka bir açıdan bakmaya başlayacağınız, muhteşem bir tatil tecrübesi edinebilirsiniz.

 

Cıvıl cıvıl Kemer’e bir de Akdeniz’den bakın

Kemer her yıl dünyanın pek çok yerinden milyonlarca turist ağırlayan, çok popüler bir tatil destinasyonu. Cıvıl cıvıl sokakları, çarşısı, birbirinden lüks otelleri ve daha pek çok özelliğiyle Kemer, unutulmaz tatillere imzasını atıyor. Ancak, Kemer Kekova turu ile Kemer’e bir de Akdeniz’in maviliklerinden bakmaya ne dersiniz? Bu göz alıcı sularda, Kemer ve koylarını gezebilir, tarihin sessiz tanığı Kekova’da bulunan batık kentin kalıntıları arasında yüzme fırsatını elde edebilirsiniz.

İkinci yüzyılda hüküm sürmüş Dolkisthe batık kentinin kalıntıları, bu turkuaz ve berrak suların arasında hala kendisine ait sırlarla birlikte varlıklarını koruyor, kıyıda, kayalıkların üzerinde de bu muhteşem manzarayı izlemeye devam ediyorlar. Siz de Kekova’da bulunan bu gizemli kentin kalıntılarını daha yakından görebilir, Kekova ve Kemer civarında daha pek çok doğal ve tarihi güzelliği ziyaret edebilirsiniz.

CoralTatil ile bu masmavi, rüya gibi tatil tecrübesini sakın kaçırmayın. Ege ve Akdeniz’in tüm güzelliklerini gözler önüne serdiği muhteşem koyları deniz yoluyla gezmenin keyfini doyasıya çıkarmak için daha fazla beklemeyin. Mavi yolculuk turları, sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak. Bu alternatifi değerlendirmeyi unutmayın.