Larissa otelleri: doğanın ve konforun mükemmel harmonisi

Larissa Otelleri, 1978’den beri konaklama sektöründe yer alarak, toplam 11 otelle müşterilerine hizmet veren, Türk turizminin önemli yapı taşlarından biri. Deneyimin kaliteyle buluştuğu, önemli lokasyonlardaki 11 oteliyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş.

İşte Türkiye’nin en güzel yerlerindeki Larissa otelleri ile ilgili merak ettiğiniz her şey…

Akdeniz esintileri odanızda

Larissa Otelleri’nin her birinde odalar, misafirlerin farklı ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş. Odalar geniş, konforlu ve sade. Aileler için farklı tipte odalar düzenlenerek, geniş ailelerin ihtiyaçlarına uygun odalar yaratılmış. Aile, Ekonomik ve Standart oda seçenekleriyle, farklı fiyat kategorilerde ücretlendirilmiş odalar sayesinde, her bütçeye uygun konaklama imkanı sunulmuş.

Tartışılmaz zevkler

Çam, palmiye ağaçlarının arasında ve denize sıfır konumlanmış plajlarıyla her anınızdan zevk alacaksınız. Ayrıca büyükler, küçükler için ayrı havuzları ve su kaydırağı havuzlarıyla, suyun zevkini çıkarmak çok daha eğlenceli olacak. Tüm gün süren animasyonlarla büyük küçük herkes için eğlence ayaklarının dibinde.

Spa-masaj salonları ve hamamlarındaysa tüm stresinizden uzaklaşabilirsiniz.

Larissa otelleri: doğanın ve konforun mükemmel harmonisi

Profesyonel organizasyonlar

Larissa Otelleri’nde sadece tatil severlerin değil aynı zamanda iş adamları ve şirketlerin ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmuş. Profesyonel ekibi ve her otelinde bulunan toplantı odalarıyla her türlü organizasyonunuz için mükemmel bir hizmet alabilirsiniz.

Büyüleyici düğün törenleri

Hayatınızın en önemli ve en romantik gününe, büyüleyici bir davetle adım atmak için Larissa Otelleri’ni tercih edebilirsiniz. Deneyimli ve titiz ekibi sayesinde göz kamaştırıcı bir düğün töreniyle evliliğe ilk adımınızı atmanızın garantisini veriyorlar.

Düğün töreniniz kadar romantik ve kusursuz bir balayı için ise tercihinizi yine Larissa Otelleri’nden yana kullanabilirsiniz. Balayınız süresince Akdeniz’de romantizmin tadına varmak için tek yapmanız gereken Larissa Otelleri’nden hangisinde konaklayacağınıza karar vermek. Kemer, Beldibi, Çamyuva ve Alanya otellerinden istediğiniz bir tanesini seçebilirsiniz.

Lezzete Yolculuk

Larissa Otelleri’nde sadece deniz ve güneşi değil, lezzetli tatları da bulacaksınız. Restorantlarında her müşterinin damak tadına uygun lezzetler yaratan ekibiyle, her lokmanızdan keyif almanızın peşindeler.

Larissa otelleri: doğanın ve konforun mükemmel harmonisi

Seçim sizin

Tüm bu hizmetlerin her bir otelinde kusursuz bir şekilde sunulduğu Larissa Otelleri’nde tek yapmanız gereken, hangi Larissa otelinde konaklayacağınıza karar vermek.

Beldibi’nde Larissa Hotel, Larissa Garden, Larissa Mare Beach ve Larissa Park olarak 4 ayrı otelle hizmet veriyorlar. Denize sıfır konumlanmış bu oteller, Antalya havalimanına 35 km uzaklıkta yer alıyor ve şehir merkezinde ama doğanın içinde bir konaklama vadediyor.

Kemer’de çam ve palmiye ağaçlarının arasında konumlanan Larissa Akman ve Larissa Sultan Beach ile gök ve deniz sizinle. Kiriş’te bulunan Larissa Blue Resort’ta ise kendinizi şehrin gürültü ve stresinden uzakta, huzur ve eğlencenin mükemmel harmonisi içinde bulacaksınız.

Deniz, güneş ve profesyonelliğin oluşturduğu bir yaşam tarzını müşterilerine sunan Larissa Otelleri’nde konaklamak ve unutulmaz bir tatil geçirmek isterseniz CoralTatil sizinle. Gelin dilediğinjiz Larissa oteli için en uygun şartlarda rezervasyonunuzu CoralTatil ile yapın..