Lara otelleri ile lüks tatil anlayışınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Akdeniz’in incisi Antalya, bu yaz da büyüleyici sahilleri, renkli gece hayatı, doğal ve tarihi güzellikleriyle dünyanın dört bir yanından tatilcileri ağırlıyor. Her biri ayrı birer tatil destinasyonu olan ve farklı tatil tecrübeleri sunan ilçelerinde, beş yıldızlı tesisler de göz dolduruyor. Bununla beraber, Antalya’nın merkezi de yaza her yıl olduğu gibi cıvıl cıvıl başladı. Tatilini bu güzeller güzeli şehrin merkezinde, eşsiz plajlarında, tarihi Kaleiçi’nde, Lara’nın muhteşem manzarasında geçirmek isteyenler, özellikle Lara otelleri başta olmak üzere şehirdeki otel alternatiflerini değerlendiriyorlar. Eğer siz de Antalya’yı gezmek, tanımak ve kaliteli hizmetlerden yararlanabileceğiniz dört dörtlük bir tatil hayal ediyorsanız, Lara otelleri seçeneklerine siz de bir göz atın.

Her yıl tecrübesi ve kalitesiyle sürekli misafirlerini ağırlayan zincir otelleri arasında yer alan Limak otelleri, bu yıl da tatil standartlarından ödün vermeyen tatilcileri ağırlamaya devam ediyor. Antalya tutkunlarının, Side, Kemer, Belek ve Lara’da, unutulmaz tatil tecrübelerine sahip olmaları için çalışan Limak otellerinin Lara’daki temsilcisi Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, hizmetlerinde Limak ayrıcalığını fark edebileceğiniz tesislerden biri. Dilerseniz, gelin birlikte Limak Lara De Luxe Hotel & Resort’a daha yakından bakalım…

Akdeniz’in büyüleyici etkisi altında geçen bir tatil

Akdeniz, başka hiçbir denize benzemeyen, kendine özgü tuz kokusuyla, tatilcileri etkisi altına alıyor. Akdeniz’in bu büyülü ikliminin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tesislerden biri olan Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, doğanın en güzel renklerinin bir araya geldiği, yemyeşil ağaçlıklı yürüyüş yolları ve muhteşem plajıyla, sizlere bir tatilden istediğinizin çok daha fazlasını sunuyor.

Su kaydıraklarıyla gün boyu eğlenceli vakit geçirebilir, dilerseniz tesisin dinlenme alanlarında doğayla baş başa kalabilirsiniz. Çiftlerin daha rahat vakit geçirmelerini sağlayan pavilyonlar, size özel bir ortam oluşturacak. Bu alanlarda dilediğiniz gibi uzanabilir, gölgede serinliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Lara otelleri ile lüks tatil anlayışınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Konaklamanın en lüks ve konforlu hali

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort’ta konaklama da Limak farkını ortaya koyan bir başka detay. Farklı konaklama alternatifleriyle, misafirlerinin tatilde duyabilecekleri tüm ihtiyaçların önceden düşünüldüğü burada açıkça görülebiliyor. Aileler, çiftler ve engelli misafirlere yönelik, Avrupa standartlarında kaliteli hizmetler sunan tesis, bu sayede misafirlerinin unutulmaz anılarla tesisten ayrılmalarını sağlıyor.

Çocuklar için adeta bir eğlence diyarı olarak tasarlanmış geniş oyun alanları, profesyonel çocuk kulübü görevlilerinin gözetiminde düzenlenen etkinliklerle renkli görüntülere sahne oluyor. Çocuklar gönüllerince eğlenirken, anne ve babalar da baş başa tatilin keyfini çıkarabiliyorlar. Sonuç olarak ailenin tüm fertleri için farklı aktivite imkanları sunarak, tatilde herkesin hayallerini gerçekleştirmeyi başaran Limak Lara De Luxe Hotel & Resort, Limak zincir otellerinin ayrıcalığını ortaya koyuyor.

Siz de CoralTatil ile en uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak, Limak Lara De Luxe Hotel & Resort’ta yerinizi bir an önce ayırtın. Çünkü Antalya’nın ve tatilin tadı, Limak De Luxe Hotel & Resort’ta çıkar.