Kurban Bayramı ne zaman?

Pek çok kişi Kurban Bayramı’nın ne zaman olduğunu ve kaç gün sürecini şimdiden sormaya başladı bile. Eğer siz de bu soruları soruyor ve nasıl bir tatil yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, şu anda kolları sıvamanın tam vakti. Çünkü bayram tatilleri gibi resmi tatiller, yılın yorgunluğunu üzerimizden atacağımız ve denizin, kumun, güneşin keyfini çıkaracağımız en uygun tatil zamanlarından biri!

Bu yıl Kurban Bayramı 4 – 7 Ekim tarihleri arasında kutlanacak. Bayramın birinci gününün Cumartesi olması çalışanları biraz üzse de, dört gün tatil yapacak olmalarına sevinenler çoğunlukta. Tatilin keyfini biraz daha fazla çıkarmak ve ek izin kullanarak Çarşamba gününden hafta sonuna kadar değerlendirmek isteyenleri ise dokuz günlük uzun bir tatil bekliyor.

Kurban Bayramı ne zaman?

Bütün bir yılın yorgunluğunu atmak için Kurban Bayramı’nı bekleyenler, hayalini kurdukları tatili gerçekleştirmek için CoralTatil’i tercih ediyorlar. Ön araştırma ve tatil planı yapmak için iki aydan daha uzun bir süre olmasını avantaj olarak görenler Kurban Bayramı’nda en uygun fiyatlarla kampanyalardan yararlanıyorlar.

Kurban Bayramı tatilinizi yurt içi otellerinde değil de, yurt dışında değerlendirmek isterseniz, yurt dışı turlarımıza bir göz atmanızı öneririz. Örneğin İtalya turu Ekim ayı için harika bir tercih olabilir.

CoralTatilyurt içi oteller ve yurt dışı turları ile siz ve aileniz için en uygun tatil fırsatlarını sunuyor. İçinde bulunduğumuz bu günlerde tatil planlarınıza, bir de Kurban Bayramı tatilini eklemeyi sakın unutmayın. Şimdiden iyi tatiller…