Kronik rahatsızlıklar için bir umut: Umut Thermal Spa & Wellness

Ege Bölgesi’nin termal suları ve kaplıcalarıyla ünlü şehri Denizli’de yer alan Umut Thermal Spa & Wellness, kronik rahatsızlıklarınıza çözüm olacak bir tesis. Eğer termal bir otelde kalarak şifa bulacağınız bir tatil hayal ediyorsanız, Denizli’de kaldığınız süre içinde termal sular ve kaplıcaların yanı sıra bu şehirdeki iklimin ve havanında size iyi geldiğini hissedebilirsiniz.

Umut Thermal Spa & Wellness, bir tatilden beklediğiniz her türlü hizmetin yanı sıra şifalı sularıyla da sizlere benzersiz bir tatil vadediyor.

Tatillerinizi birbirinden farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Ancak, sağlık turizmine hizmet eden tesislerin, diğer tüm otellerin arasında farklı bir yeri var. Çünkü bu tesisler felsefe olarak “Her şeyin başı sağlık” fikrini benimsiyor. Umut Thermal Spa & Wellness da, alanında profesyonel ekiplerden, kronik rahatsızlıklarınıza en doğru yöntemlerle şifa bulabilmenizi sağlayarak, size bir tatilden çok daha fazlasını verebilme potansiyeline sahip. İşte Umut Thermal Spa & Wellness’ın misafirlerine sunduğu hizmetler…

Sağlık çiftliği ile sağlıklı kalın

Kontrollü tarım seralarında, sebze ve meyvelerin en doğal koşullarda yetişmesini sağlayarak, sağlığınızı beslenme sisteminiz üzerinden iyileştirmeye başlayan Umut Thermal Spa & Wellness, sağlık çiftliğini bu mantıkla hayata geçirdi. Size en sağlıklı üretim teknikleriyle beslenebileceğiniz bir ortam hazırlayan işletme, tarım ürünlerinin doğal lezzetini koruma konusunda da hassas davranıyor. Katkısız sebze ve meyveleri, konaklamanız boyunca Türk mutfağından en güzel yemeklerle beğeninize sunan sağlık çiftliğinde, tüm mahsulleri gerçek tat ve kokularıyla bulabilmeniz mümkün.

Kronik rahatsızlıklar için bir umut: Umut Thermal Spa & Wellness

Termal kaynaklar ve tedavi hizmetleri

Termal sulardan gelen şifayı doğrudan misafirleriyle buluşturan işletme, aynı zamanda çamur banyosuyla da misafirlerini mutlu ediyor. Turba çamur denilen bir tür çamurdan oluşan çamur banyosu, tamamen doğal bitki ve köklerin havasız kalması ve bu sırada termal sulara karışıp, çürümesiyle meydana geliyor. Derinin, çamurda yer alan faydalı bitkileri kolay emilebilmesi ve böylece ciltteki olumlu etkinin kısa sürede fark edilebilmesi, bu çamur banyosunu diğerlerine göre daha ayrıcalıklı kılıyor.

Ağrı kesici ve kas gevşetici özelliklerinin yanı sıra, turba çamuru, hücre yenileyici, damar gelişimini destekleyen ve vücut ısısını arttıran özelliklere sahip. Ayrıca, kemik hücrelerinin aktivitesini de hızlandıran turba çamuru, bu özellikleriyle pek çok kronik hastalığa savaş açıyor.

Umut Thermal Spa & Wellness tedavi hizmetlerinde de birçok alternatif sunuyor. Fizik tedavi ve incelmeye yönelik kürlerin uygulandığı tedavilerle başta; ortopedik ve romatizmal rahatsızlıklar olmak üzere nörolojik ve metabolizmaya bağlı kemik hastalıklarına da yüksek oranda çözüm bulunuyor.

Kronik rahatsızlıklar için bir umut: Umut Thermal Spa & Wellness

Siz de CoralTatil ayrıcalığıyla; doğası, şifalı suları ve profesyonel sağlık ekibiyle tatili sağlıkla buluşturan Umut Thermal Spa & Wellness ile tanışın.