Kış tatillerinde Kartalkaya farkı

Batı Karadeniz’in zengin bitki örtüsünün oluşturduğu büyüleyici doğasıyla, Türkiye’nin en yeşil illerinden biri olan Bolu, kış tatillerinde de gözde kayak merkezi Kartalkaya ile öne çıkıyor. Kartalkaya, kış sporları tutkunlarının Türkiye’deki ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Çam ormanlarının huzur veren havasıyla kendinizi yenilenmiş hissedeceğiniz Kartalkaya otellerinde konaklama ayrıcalıklarına sahip olmak istiyorsanız, işte size Kartalkaya’nın en iyi otellerinden örnekler…

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort

Lüksün zirvesi olma hedefini, işletme kültürüne katan, misafirlerine konforlu ve kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, butik dağ oteli konseptiyle tasarlanmış bir tesis olma özelliğini taşıyor.

Kış tatillerinizi daha büyüleyici ve unutulmaz tecrübelere çevirmeyi vadeden otel, Türkiye’de ilk kez kullanılan Leitner markalı önden korumalı liftiyle kış sporlarınız için ulaşımda güvenliği de ön planda tutuyor. Farklı zorluk derecelerinde 11 pistine doğrudan telesiyejlere ulaşım imkanı veren mimarisi ile sizin için kolaylık sağlıyor.

Ayrıca, kış sporlarının yorgunluğunu atmanız için spa, masaj, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, güzellik merkezi, fitness salonuyla da hizmetinizde. Buna ek olarak, ikinci katta yer alan ısıtmalı kapalı havuzu ile Kartalkaya’nın karlarla kaplı çam ormanlarının üzerinde ılık sularda yüzme imkanı yakalayabilirsiniz.

Kış tatillerinde Kartalkaya farkı

Grand Kartal Hotel

Kayak ve snowboard tutkunlarının aradığı konfor ve koşulları Köroğlu dağlarının 2 bin metredeki zirvesinde sunan Grand Kartal Hotel, Avrupa standartlarındaki kayak pistleriyle de göz dolduruyor. Her ihtiyaca hizmet edecek şekilde tasarlanmış odalarıyla, konaklamada fark yaratan ve misafir memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı hedefleyen Grand Kartal Hotel, mini spasında da aroma terapi, masaj çeşitleri ve sağlık merkezi hizmetleriyle hem kış sporlarıyla eğleneceğiniz hem de yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir tatil tecrübesi için sizleri bekliyor.

Kış tatillerinde Kartalkaya farkı

Dorukkaya Ski Mountain Resort

Dorukkaya Ski Mountain Resort, kayak pistlerindeki yüksek standartlarını, odalarında ön planda tuttuğu konforla sürdüren, Avustralyalı mühendisler tarafından, özenle düşünülmüş, ayrıcalıklı tesis yapısıyla güvenlik ve estetiği bir araya getiriyor. Türkiye’nin en iyi kayak ve snowboard hocalarından ders alma imkanı bulabileceğiniz Dorukkaya Ski Mountain Resort’ta ayrıca Türkiye’nin ilk Snowpark’ı bulunuyor. Ayrıca çocuklar için özel olarak tasarlanan kayak pistiyle de tüm misafirleri için eğlence ve spor etkinliklerini ayrı ayrı düşünen tesiste, kış sporlarının tadını ailece çıkarabilirsiniz.

Kartalkaya’nın bu lüks kayak otellerinin ayrıcalıklarından yararlanmak ve kış tatilinizi en iyi tecrübelerle geçirmek istiyorsanız CoralTatil fırsatları için sitemizi takip etmeyi unutmayın.