Kesin Hareketli 2020 Yılbaşı Turları

Bu yılbaşında yurt dışında olmaya ne dersin?

Coral Travel olarak en popüler turlarımız arasından seçtiğimiz 5 yurt dışı turunu bu yılbaşında kesin hareketli olarak sizlerle buluşturuyoruz. Her türlü bütçeye uygun ve vize problemi oluşturmayan turlarımızla farklı şehirleri keşfederken 2020’nin tüm heyecanını birlikte yaşayacağız. Yeni yılın coşkusunu kutlayacağımız 2020 Yılbaşı Turlarımızı hemen keşfedin!

Saraybosna Turu – Vizesiz

Saraybosna-600x300

29 Aralık 2019 Pazar günü Türk Hava Yolları ile İstanbul’dan Saraybosna’ya hareket ederek turumuza başlayacağız ve devamındaki 3 gece 4 gün boyunca şehri birlikte keşfedeceğiz. Tur boyunca Osmanlı, Avusturya-Macaristan ve Yugoslavya dönemine ait eserleri görme şansını elde edeceğiz. Bosna Hersek kültürüne ait detaylar turumuza renk katarken serbest zamanlarımızda şehri kişisel olarak keşfetmeye fazlasıyla vaktimiz kalacak. Saraybosna turumuz hakkında detaylı bilgi almak için >>buraya<< tıklayabilirsiniz.

Büyülü Küba Turu – Küba Vizesi Tura Dahil!

Kuba-600x300

28 Aralık 2019 Cumartesi günü Türk Hava Yolları ile İstanbul’dan Havana’ya hareket ederek turumuza başlayacağız ve devamındaki 7 gece 8 gün boyunca büyülü ülke Küba’yı birlikte yaşayacağız. Devrime ait eserleriyle, eski Amerikan arabalarıyla, eşsiz kumsallarıyla, lezzetli kokteylleriyle Havana ve Varadero şehirleri tüm hafta boyunca evimiz olacak. Yeni yıla ise Havana’nın renkli sokakları ve partileriyle giriş yapacağız. Bu büyülü tur hakkında detaylı bilgi almak için >>buraya<< tıklayabilirsiniz.

Selanik Kavala Turu

Selanik-600x300

29 Aralık 2019 Pazar günü gece otobüs ile İstanbul’dan Yunanistan’a hareket ederek turumuza başlayacağız ve sonraki 3 gece 4 gün boyunca sırasıyla önce Kavala’yı sonra Selanik’i gezerek turumuzu tamamlayacağız. Başta Atatürk’ün evi olmak üzere Osmanlı ve Yunan kültürüne ait önemli eserleri ve tarihi yapıları turumuz boyunca birlikte keşfedeceğiz. Yılbaşı gecesi serbest zamanımızda Selanik’in eğlenceli gece hayatının tadını çıkartabilir veya  Yunan taverna kültürünün bir parçası da olabiliriz. Yılbaşında Selanik Kavala turunun tadını çıkartmak ve detaylı bilgi almak için >>buraya<< tıklayabilirsiniz.

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu – Vizesiz

Uskup-600x300

29 Aralık 2019 Pazar günü Türk Hava Yolları ile İstanbul’dan Tiran’a hareket ederek turumuza başlayacağız ve devamındaki 3 gece 4 gün boyunca tam olarak 9 şehir gezeceğiz. Tiran, Üsküp, Priştine gibi önemli Balkan şehirlerini gezeceğimiz tur boyunca enerjimiz hiç düşmeyecek. Antik Yunan ve Roma döneminden günümüze kadar tüm medeniyetlere ait önemli tarihi eseleri, pazarları ve meydanları hep birlikte keşfedeceğiz. Bu dolu dolu tur hakkında detaylı bilgi almak için >>buraya<< tıklayabilirsiniz.

Belgrad Turu – Vizesiz

Belgrad-600x300

29 Aralık 2019 Pazar günü Atlas Hava Yolları ile İstanbul’dan Belgrad’a hareket ederek turumuza başlayacağız ve 3 gece 4 gün boyunca dolu dolu devam edecek. Turumuz boyunca Belgrad’ı baştan sona birlikte keşfedeceğiz. Osmanlı zamanından kalma eserler, Nikola Tesla Müzesi, Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna Nehri, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali ve Aya Nikola Kilisesi başlıca gezi noktalarımızı oluşturacak. Ayrıca, Belgrad’ın renkli sokakları ve gece hayatı tüm gezimiz boyunca serbest zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz önemli aktiviteler arasında olacaktır. Belgrad turumuz hakkında detaylı bilgi almak için >>buraya<< tıklayabilirsiniz.