Karne hediyesi Ebeveynler için Paris, çocuklar için Disneyland

2013-2014 eğitim öğretim yılı sona eriyor. Milyonlarca çocuk karne alacağı günü iple çekiyor. Daha da önemlisi karne hediyesi… Ebeveynler, şimdiden tatil planı yapmaya başlasa iyi olur, çünkü karne alır almaz çocuğunuzun soracağı ilk soru: “Nereye tatile gideceğiz?” olacak.

Karne hediyesi denince akla gelen bisiklet ve bilgisayar artık demode oldu. Şimdiki çocukların beklentisi çok daha yüksek. Siz düşüne durun. Çocukların beklentisi ve ailelerin “nereye gideceğiz” telaşına CoralTatil Paris turu ile masal gibi bir çözüm sunuyor. Çocuğunuz için en fazla merak ettiği ve gezmek istediği yerlerden biri olan Disneyland’i, Paris’i görmeniz için de, size uygun paket programlar hazırlıyor. 

Aileler, programın ilk gününde aşıklar şehri Paris’te Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydan’ı, Seine Nehri , Notre Dame Katedrali ve Ressamlar Tepesi’ni gezerken; arzu edenler programın son gününde ekstra düzenlenecek Disneyland turuna katılarak çocuklarına  unutulmaz bir karne hediyesi verebilirler. Aşıklar şehri Paris her adımda size başka güzellikler sunmaktadır. Eiffel Kulesi insan hayatı boyunca mutlaka görmesi gereken yerlerden biridir.

Yıllık 15 milyon, günlük ise 40 bin ziyaretçisi bulunan Disneyland, Paris; 650 dönümlük dev bir eğlence merkezi. İçeride Mickey Mouse, Donald Duck, Pinokyo, Tom ve Jerry, Yedi Cüceler, Nemo, Uyuyan Güzel, Tinker Bell ve adını sayamadığımız yüzlerce Walt Disney karakteri çocuğunuza eşlik ediyor. Yıllar boyunca televizyon ekranlarından gördüğünüz Walt Disney karakterleri ile hoşça vakit geçirebileceksiniz. Ve döndüğünüzde hayatınız boyunca unutamayacağınız tatil anılarınız da sizlerle birlikte olacak.

Çocuğunuz kitaplarlarda okuduğu, televizyonda gördüğü ya da sinemada izlediği birçok çizgi film kahramanıyla tanışıp, bütün gününü onlarla geçirebiliyor. Disneyland, çocuğunuzun uzun süre etkisinde kalacağı ve hiç unutamayacağı bir karne hediyesi olabilir.

Sadece çocuklarınız değil, siz de programın son günü DisneyLand’ı gezip görebilir ve bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Disneyland ile çocuğunuzun hayallerini gerçeğe dönüştürün. Paris Turu ile hem kendinize hemde çocuğunuza unutamayacağı bir hediye vermiş olacaksınız. Kendinize romantik bir tatili, çocuğunuz ise en havalı karne hediyesini, en uygun koşullarla CoralTatil ile verin