Kaçırmamanız gereken Ramazan Bayramı tatil fırsatları!

Ramazan ayının devam ettiği bu günlerde, Bayram’ın hangi gün kutlanacağı ve bayram dahil kaç günlük bir tatil olacağı en sık konuşulan konulardan biri. CoralTatil hem bayramla ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor, hem de Ramazan Bayramı fırsatlarından yararlanmak isteyen ve planlarını şimdiden yapan tatilciler için birbirinden güzel tatil alternatifleri sunuyor.

Ramazan Bayramı ne zaman?

Ramazan ayı birçoğumuzun da bildiği gibi 28 Haziran 2014 günü başladı. Temmuz’un 27’sine kadar, yani arife gününe kadar da devam ediyor. Özellikle tatil planları yapanların iple çektiği Ramazan Bayramı’nın ilk günü ise 28 Temmuz Pazartesi günü.

Ramazan Bayramı tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı tatili bu yıl cumartesi ve pazarla birleşerek toplam beş güne çıkıyor. Biz CoralTatil olarak, elini çabuk tutup erkenden plan yapmak isteyenler için, en güzel tatil alternatiflerini sizlerle paylaşıyor. Siz de deniz, kum, güneş üçlüsüne doyacağınız, bununla beraber antik şehirleri gezeceğiniz ve erken rezervasyonun avantajlarından yararlanacağınız Ramazan Bayramı fırsatlarını kaçırmayın…

Kaçırmamanız gereken Ramazan Bayramı tatil fırsatları!

İşte Antalya otellerinden en güzel Ramazan Bayramı fırsatları

Antalya, masmavi denizi, altın sarısı kumsalları, o enfes yemyeşil doğası ve tarih kokan atmosferinin yanı sıra, otelleri ile de dünyaca ünlü tatil yörelerimizden biri. Ayrıca Antalya otelleri, hizmet kalitesiyle dünya genelinde de adını duyurmuş ve her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağarlayan en turistik şehirlerden biri. Tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve denizi ile Antalya’nın en güzel ilçelerinden olan Alanya, Kemer, Side, Lara, Konyaaltı ve Manavgat’ta erken rezervasyon avantajlarından faydalanacağınız Ramazan Bayramı fırsatlarını sakın kaçırmayın. Antalya dışında başka nerelere gidebilirim diyenler, Bodrum, İzmir ve Yalova’daki otellerin Ramazan Bayramı fırsatlarından da yararlanabilirler. Beş günlük bayram tatilinizi CoralTatil’le şimdiden planlayın, karlı çıkın!