İstanbul’daki eviniz olabilecek şehir otelleri

Sizlere şehrin merkezinden uzak kalmadan şehirlerin renkli yaşantısı, ışıltılı görüntüsü ve şehir hayatının hareketini bir arada ancak şehir otelleri sunabilir. Eşsiz tasarımları ve lüks hizmet anlayışını bir arada bulabileceğiniz, katıldığınız seminer, toplantı, eğitim, düğün, kutlama gibi organizasyonlarınızın ardından sizi konaklama arayışından kurtaran bu oteller misafirlerine iş ve dinlenme seçeneklerini bir arada sunuyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı, eşsiz Boğaz manzarasının tarih, kültür, sanat ve mimariyle buluştuğu, uluslararası bir kent olan İstanbul da şehir otelleriyle ön planda olan kentlerden biri. Lalelerin şehrinde, Osmanlı kültürünün izlerini taşıyan sokaklarda, bu kültürü yansıtan otellere rastlamak mümkün.

Ayrıca, geçmişten günümüze şairlere ilham veren silueti ve Marmara Denizi manzarasını ayaklarınızın altına seren İstanbul şehir otelleri, toplantı, eğitim, seminer ve diğer tüm organizasyonlarınız için de sizlere çeşitli fırsatlar sunuyor. İstanbul’daki şehir otellerinde üst düzey hizmet kalitesine ulaşmak zor değil. Eğer bu otellerde bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız, İstanbul’un şehir otelleri organizasyon konusunda uzman olan ekipleri ile işinizi çok kolaylaştırabilir.

Eğer her şey tamam, sıra İstanbul’da bir otel seçmekse işte size iki özel örnek…

Ottoman Palace Taksim Square: İstanbul’un kalbinin attığı yer olarak ifade edebileceğimiz Taksim Meydanı’ında bulunan Ottoman Palace Taksim Square, temposunu daima koruyan ve yaşadığınızı hissettiren özgür ruhunu, Osmanlı tarihi ve büyüsüyle bir araya getirmiş, çarpıcı bir noktada duruyor.

İstanbul’daki eviniz olabilecek şehir otelleri

Şehrin yemek, sanat, kültür, eğitim, iş ve daha birçok alanında birçok alternatifin bulunduğu bir bölgede yer almasının avantajlarını sizlere sunan otel, meşhur İstiklal Caddesi’ne birkaç adım mesafede… Boğaz ve Taksim Meydanı manzaralı oda seçenekleri, Osmanlı kahvaltısı başta olmak üzere, yine Osmanlı ve Türk mutfağına ait enfes mönüsüyle sizlere unutulmaz bir konaklama tecrübesi yaşatmayı hedefleyen Ottoman Palace Taksim için erken rezervasyon fırsatlarını Coral Tatil aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel: Uluslararası standartlara sahip, temalı cafe ve restoranlarıyla, Marmara Denizi’nin eşsiz manzarasına karşı, İstanbul’un ruhunu yansıtan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel, İstanbul’un en ünlü alışveriş mekanlarından biri olan Bağdat Caddesi’ne yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel, Asya kıtasının büyüleyici Kalamış sahil şeridinde, lüks bir konaklama ve kusursuz organizasyonlar için sizleri bekliyor. Spa ve masaj hizmetleriyle de adından sıkça söz ettiren ve bu konuda iddiasını koruyan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel için erken rezervasyon ve ödeme seçeneklerini takip edin.

İstanbul’daki eviniz olabilecek şehir otelleri

Ottoman Palace Taksim Square, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel ve daha pek çok muhteşem şehir otelleri seçenekleri için CoralTatil fırsatlarını kaçırmayın.