Isis Hotel & Spa ile bu yaz kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Pek çok kişinin tatil hayalleri arasında, Ege’nin ayrı bir yeri var. Denizi, doğası ve tarihiyle tatili çok daha cazip hale getiren, insanların gezip gördüklerinden, yaşadıklarından kısacası tatil boyunca hayattan daha çok keyif almalarını sağlayan Ege, havasından mıdır suyundan mı bilinmez, insanlarda unutulmaz anılar bırakır. Bu anıların geçtiği yerlerden biri de kuşkusuz ki Bodrum. Bembeyaz evleri, yel değirmenleri, dinlendiren iklimiyle, Bodrum her yaz tatilcilerin akınına uğruyor. Bodrum otelleri de elbette bu sayede her yıl turizm alanındaki tecrübesini geliştirerek, misafirlerine çok daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyorlar. Siz de bu ayrıcalıklı tatil fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bodrum otelleri arasında hizmet kalitesiyle olduğu kadar, konumu ve eşsiz manzarasıyla da öne çıkan otellerden biri de kuşkusuz Isis Hotel & Spa, Ege’nin maviliklerine karşı her sabah daha taze, daha berrak bir güne uyanabilirsiniz. Adını mitolojide hayat veren, canlılığı ve cömertliği simgeleyen tanrıça Isis’ten alan tesis, sizlere yıl boyu kaybettiğiniz enerjiyi geri verecek ve yeniden canlanmanızı sağlayacak bir tatil vadediyor. Dilerseniz, bu muhteşem tatil fırsatını sunan Isis Hotel & Spa’yı daha yakından tanıyalım…

Lezzetin, şıklığın ve konforun vazgeçilmez adresi

Bir tatili tatil yapan, sevdiklerimizle birlikte geçen zamanın tadını doyasıya çıkarabilmektir. Isis Hotel & Spa da buradan yola çıkarak size birlikte zaman geçirmenin en keyifli ve eğlenceli alternatiflerini sunuyor. Tesisin sunduğu birbirinden cazip aktivitelere katılarak, Gümbet’in büyüleyici maviliklerinde su sporları, dalış kursları ve daha pek çok aktivitelerde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Elbette tüm bu aktivitelerin ardından şöyle lezzetli mi lezzetli yemeklerle karşılanmayı kim istemez? Isıs Hotel & Spa’nın muhteşem restoranında dünya mutfağından pek çok özel lezzetlerin sunulduğu açık büfelerde, damakları şenlendirecek yemekler sizleri bekliyor olacak. Bu lezzetlerle kendinizi şımartabilir, her gün yepyeni başka lezzetlerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

Isis Hotel & Spa ile bu yaz kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Şıklık ve konfora gelince ise, Isıs Hotel & Spa’nın özel mimarisi sayesinde, tesisin bulunduğu eşsiz koyu panoramik olarak görebilirsiniz. Dilerseniz, özel dinlenme alanlarında da doğanın sesleri arasında bu manzarayı izlemeniz mümkün. Eğer siz de tatilde eğlenmek yerine dinlenmeyi tercih edenlerden biriyseniz, Isıs Hotel & Spa’yla tüm stresleri geride bırakacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik, gün boyu yüzme ve güneşlenmenin ardından kendinizi yorgun hissediyorsanız, tesisin adında da geçen profesyonel spa ve masaj salonunda mis gibi doğal yağlarla uygulanan, arındırıcı masajlar sayesinde, yeninden canlandığınızı hissedebilirsiniz. Tesisin, bu çok özel hizmetinden yararlanmayı sakın unutmayın.

Siz de Isis Hotel & Spa ayrıcalıklarından CoralTatil avantajlarıyla yararlanabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun ve erken rezervasyon fırsatlarıyla Isis Hotel & Spa farkını keşfedin. Bu tesis ve Bodrum yaza çoktan hazırlandı bile. Peki, ya siz?