Hayallerinizin çok daha ötesinde bir tatil tecrübesi için Sueno otelleri ile tanışın

Turizm başkenti Antalya, birbirinden cazip tatil destinasyonlarıyla, dört mevsim dünyanın her yerinden milyonlarca turisti ağırlıyor. Bunda, tesislerin kaliteli hizmet anlayışının ve özellikle bazı zincir otellerin etkisi büyük. Zincir otelleri, yıllardır edindikleri tecrübeleri tesislerine taşıyarak, Antalya’nın bir turizm cenneti olmasında büyük rol oynadı. Farklı konseptleri ve misafirlerinin hayalindeki tatil tecrübelerini yaşatmaları, bu cennetin tüm dünyada bir marka haline gelmesini hızlandırdı. Bu tecrübeli ve cazip zincir otellerinden biri de Sueno otelleri. Side ve Belek’te çarpıcı mimarisi ve doğa dostu işletme anlayışıyla misafirlerinin beğenisini toplayan Sueno otelleri, ayrıcalıklı bir tatil tecrübesi yaşamak isteyenlerin tatil alternatifleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sueno otelleri, her bir tesisiyle tatil standartlarınızı yükseltmeyi hedefliyor.

Akdeniz’in maviliklerine uzanan ve çevresinde muhteşem bir doğayla sizleri kucaklayan Sueno otelleri, huzurlu ve dinlendirici bir tatil yaşamanız için tüm şartları oluşturuyor. Sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz aktiviteler, birbirinden lezzetli mönüler ve konforu olduğu kadar estetiği de ön planda tutan konaklama imkanlarıyla, tatiliniz için Sueno otellerini tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Dilerseniz, tatil hayallerinizden çok daha fazlasını size sunmak için bekleyen Sueno otellerini daha yakından tanıyalım…

Sueno Hotels Beach Side

Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı, tarihi ve doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine toplayan Side’de yer alan Sueno Hotels Beach Side, bu doğal güzellikler arasında sizlere beş yıldızlı hizmetler sunuyor. Çarpıcı mimarisini, misafirlerinin huzurlu ve arındırıcı bir tatil tecrübesi yaşamasını sağlayacak şekilde tasarlayan tesiste, odalarınız göl evi, standart ve suit odalar olmak üzere farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere sizleri bekliyor.

Hayallerinizin çok daha ötesinde bir tatil tecrübesi için Sueno otelleri ile tanışın

Göl evi odalarda, odanızın kapısı, yapay küçük adacıklarıyla tesisin bahçesini dolaşan bir havuza açılıyor. Bu şekilde, dilerseniz, kapınızı açar açmaz havuza inebilirsiniz. Standart ve suit odaların muhteşem manzarası ve lüks dizaynı da size ayrıcalıklı tatili en göz kamaştırıcı şekilde sunuyor.

Sueno Hotels Beach Side’nin Akdeniz’in maviliklerine uzanan, özel tasarlanmış iskelesinde dalga seslerini dinleyip, tuz kokusunu içinize çekerken, bu tesiste yaşadığınız her anın unutulmaz birer tatil tecrübesi olarak hafızanıza kazındığını göreceksiniz. Siz de Sueno otellerinin Side’deki temsilcisi Sueno Hotels Beach Side’de geçecek bir tatille kendinizi şımartabilirsiniz.

Sueno Hotels Golf Belek

Huzurlu doğasıyla tatilcilerin dikkatini çeken tatil beldelerinden biri olan Belek’te yer alan Sueno Hotels Golf Belek, Antalya’da spor turizminin gelişmesinde büyük bir rol üstlendi. Dünyanın pek çok yerindeki golf tutkunlarını ağırlayan Sueno Hotels Golf Belek, 2 ayrı parkurdan oluşan 36 delikli golf sahasıyla, heyecanlı golf karşılaşmalarına sahne oluyor.

Yalnızca sporcuların değil, aynı zamanda tatillerinde kaliteli hizmetlerden ve ayrıcalıklı konaklama standartlarından ödün vermeyenlerin de sıklıkla tercih ettiği tesislerden biri olan Sueno Hotels Golf Belek, konfor ve lüksün ön planda tutulduğu odalarıyla dikkati çekiyor. Konuklarının tatilde ihtiyaç duyabilecekleri tüm detayların düşünerek, farklı oda tipleri oluşturan tesiste, siz de sevdiklerinizle ayrıcalıklı tatil keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayallerinizin çok daha ötesinde bir tatil tecrübesi için Sueno otelleri ile tanışın

Tüm yılın yorgunluğunu atabilmek için, kendinizi profesyonel ellere bırakabilir, Sueno Hotels Golf Belek’in uzman spa ekibinin uyguladığı masaj kürleriyle, kendinizi her zaman olduğunuzdan çok daha iyi hissedebilirsiniz. Kronik ağırlarınız ve yorgunluğunuzu düzenli seanslarla geride bırakmanız mümkün. Sueno Hotels Golf Belek’te bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir tatil tecrübesini sakın kaçırmayın.

Sueno Hotels Deluxe Belek

Belek’te muhteşem bir doğanın ortasında, deluxe bir tatil seçeneği olarak, rüya gibi bir tatil alternatifi sunan Sueno Hotels Deluxe Belek, Sueno otellerinin orijinal mimari tasarımlarının bir diğer yansıması. Tatilinizde, kendinizi maviliklerin ve yemyeşil bir doğanın hakim olduğu, masal diyarlarından birindeymiş gibi hissetmenizi sağlayan Sueno Hotels Deluxe Belek, bir tatilden beklentilerinizi bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Konaklama alternatiflerinde de sizlere standartların dışında, gerçek anlamda deluxe bir konfor sağlayan tesis, ada villaları, deluxe odalar ve daha pek çok oda tipini beğenilerinize sunuyor. Her anı ve tüm detaylarıyla size tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir tatil vaadeden Sueno Hotels Deluxe Belek’i mutlaka tatil alternatifleriniz arasında değerlendirmeye alın.

Hayallerinizin çok daha ötesinde bir tatil tecrübesi için Sueno otelleri ile tanışın

CoralTatil fırsatlarıyla, zincir oteller arasında bir yıldız gibi parlayan Sueno otelleri, tatil anlayışınızı değiştirmek için sizleri bekliyor. Tatil tecrübeleriniz arasına unutulmaz anlar eklemek istiyorsanız, CoralTatil ile Sueno otellerini takip etmeyi unutmayın.