Hala tatil yapamadım diyenler için güzel bir yaz fırsatı

Hala tatil yapamadım diye üzülmeyin… Güneşin etkisi üzerinizden gitmeden sizi en güzel yurt içi otellerinden birinde misafir etmeye kararlıyız.

Club Hotel Ephesus Princess – Aydın

Muhteşem güzellikteki Kuşadası tatil beldemizin Selçuk beldesinde bulunan Club Hotel Ephesus Princess, bölgenin en prestijli otellerinin başında geliyor. Ultra her şey dahil konsept dahilinde hizmet veren Club Hotel Ephesus Princess’ta geçireceğiniz tatil tek kelimeyle kusursuz olacak. Kendine ait sahile sahip olan Club Hotel Ephesus Princess, Kuşadası’nın bütün güzelliklerini misafirlerine yaşatmakta kararlı. İster tek başınıza, ister sevgilinizle, ister ailenizle, ister çocuğunuzla olsun, en güzel ve konforlu Kuşadası tatili sizleri bekliyor olacak.

Bu sezon tatil yapmayanları tatile götürmekte olan CoralTatil tatilcilerin yüzünü güldürüyor. En güzel yaz fırsatları seçeneklerinin olduğu İzmir, Aydın ve Antalya’da ultra her şey dahil otellerde konaklamak isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. Dilerseniz sizin için en uygun tatili CoralTatil’in binlerce otel seçeneği arasından kendiniz seçebilir ya da ücretsiz tatil danışmanımızı arayabilirsiniz…