Gücünü doğadan alarak geleceğe yatırım yapan Otium otelleri

OTI Şirketler Grubu, turizmin çeşitli alanlarında sürdürdüğü faaliyetlerini, 2005 yılından bu yana otelciliğe taşıyarak, çalışma prensibini konforlu ve lüks tatil alternatifleri sunmak üzerine kurdu. Otium otelleri ile zincir oteller anlayışına yeni bir soluk getiren OTI Şirketler Grubu, özellikle doğaya saygılı bir duruş sergileyerek, yerli ve yabancı tüm misafirlerinin takdirini kazandı. Otium, otelleri başta olmak üzere faaliyetlerini sürdürdüğü her alanda doğa dostu bir şirketler grubu olarak, doğadan aldığı güçle geleceğe yatırım yapmanın önemine inanıyor.

Otium otelleri kuruluşlarından bu yana dünyanın dört bir yanından pek çok turisti ağırlamanın ve hepsinin memnuniyetini kazanmanın haklı gururunu yaşıyor. Alanında profesyonel ekipleriyle yıllardır turizm sektöründe bulunmanın tecrübesini, müşteri memnuniyetine dönüştüren Otium otelleri, turizm cenneti Antalya’nın Kemer ilçesi ve Side beldesinde faaliyet gösteren otelleriyle göz dolduruyor.

Gelin, Otium otellerinin birbirinden lüks ve konforlu tesislerini tanıyalım…

Otium Hotel Life

Antalya’nın en sevilen tatil bölgelerinden biri olan Kemer ilçesinde yer alan Otium Hotel Life, Akdeniz ikliminin tüm doğal güzellikleriyle örülü, doğa dostu bir tesis olarak hizmet veriyor. Tüm Otium otellerinde olduğu gibi Otium Hotel Life da bu anlamda Kemer’de öne çıkan bir işletme olarak, evinizin konforunda, Toroslar’ın muhteşem manzarasına karşı, yeşillikler içerisinde, otelde konaklama ayrıcalıklarını sunuyor.

Misafirlerine bungalov ve ana bina olmak üzere farklı konaklama alternatifleri sunan otel, engelli ve çocuk misafirlerinin de tatillerinden en üst seviyede keyif almalarını hedefliyor.

Ayrıca, tesiste birbirinden farklı spor aktiviteleri ve etkinliklerle eğlencenin sonu gelmiyor. Dilerseniz tüm gün aktivitelerin de etkisiyle yorulan vücudunuzu profesyonel spa ekiplerinin yardımıyla dinlendirebilir ya da tatilinizi tamamen dinlenme ve doğanın getirdiği huzur üzerine kurabilirsiniz.

Gücünü doğadan alarak geleceğe yatırım yapan Otium otelleri

Otium Hotel Seven Seas

Antalya’nın en çok tercih edilen tatil beldelerinden Side’de yer alan Otium Hotel Seven Seas, lüks konaklama ayrıcalıklarına sahip bir diğer Otium oteli. Aynı zamanda merkezi bir konumda bulunması dolayısıyla, Otium Hotel Seven Seas’de konaklarken, çeşitli tarihi yerleri ziyaret edebilir, belli günlerde bölgede kurulan doğal ürünlerin satıldığı pazarları gezebilir, Antalya’nın en önemli kültürel zenginliklerinden Aspendos Amfi Tiyatrosu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Spa ve wellness hizmetleriyle de öne çıkan Otium Hotel Seven Seas, sağlıklı yaşamla ilgili doğru adımlar atabilmeniz için uzman ekiplerle çalışıyor. Güzellik, fitness gibi hizmetlerle kendinize özen göstermeniz konusunda size destek veren tesiste, eğlencenin ve huzurun keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

Otium Gül Beach Resort Hotel

Tatil ve eğlencenin kalbi Kemer’de yer alan Otium Gül Beach Resort Hotel, cazip bir tatil seçeneği olarak, “unutulmaz tatiller” mottosundan yola çıkarak hizmet veriyor. Başta, dünyanın pek çok yerinden gelen turistler için büyüleyici gece yaşantısıyla öne çıkan Kemer’de, Otium Gül Beach Resort, aynı zamanda huzur ve sakinlik vadederek, her tarz tatil anlayışı için seçenekler sunuyor.

Akdeniz ikliminin, mavi ve yeşilin en güzel tonlarıyla misafirlerini kucakladığı bir bölgede bulunan Otium Gül Beach Resort Hotel’in birçok tatilci tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasında tesisin, Kemer’in merkezine yürüme mesafesinde bulunması da yer alıyor. Siz de Otium Gül Beach Resort Hotel’in bu avantajından yararlanarak, Kemer’i gezme, yöresel kültürü tanıma ve gece hayatını keşfetme ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz.

Gücünü doğadan alarak geleceğe yatırım yapan Otium otelleri

Otium Eco Club Side

Hayatın, gücünü doğadan aldığına inanan ve bu inançla şirket kültürünü de doğa dostu bir şekilde geliştiren OTI Şirketler Grubu, doğayı Otium Eco Club Side ile kucaklıyor ve misafirlerine doğayla baş başa, huzurlu bir tatil alternatifi sunuyor. Otelde artan yiyecekleri hayvan barınaklarına iletme, çocukların hayvanlarla bir arada vakit geçirebileceği ve onları daha yakından tanıma fırsatı bulabileceği bir sistem oluşturan Otium Eco Club Side, bu örnek davranışlarıyla misafirlerinden tam not alıyor.

Her yıl binlerce turiste bu sayede ev sahipliği yapan ve her yıl doğaya ilişkin faaliyetlerini daha fazla geliştirebilme adına atılımlar yapmak için çalışan tesiste, elektrik tasarrufu sağlamak için de farklı bir sistem kullanılıyor. Ayrıca, çocuklar ve engelli misafirler için de hassasiyet gösteren tesis, sosyal sorumluluk bilincine sahip bir işletme olmakla övünüyor.

Siz de CoralTatil ayrıcalıklarıyla çevre bilinci yüksek Otium otelleri fırsatlarından yararlanarak, doğa dostu bir otelde konaklamanın keyfini sürebilirsiniz.