Erken rezervasyonda iptal sigortası güvenceniz olduğunu biliyor muydunuz?

Tatil için erken rezervasyon imkanlarından yararlanmak istediğinizde, tatile gideceğiniz dönemde bir aksilik çıkabileceği endişesi ile planlarınızı hep daha sonraya erteliyor olabilirsiniz. Hatta belki de bu endişeleriniz nedeniyle, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanamadığınız için tatile çok fazla bütçe ayırmak zorunda kalıyorsunuzdur.

Büyük ihtimalle erken rezervasyon sırasında yaşanan bu endişe, herhangi bir aksilik durumunda ödediğiniz paranın yanacak olmasından kaynaklanıyor. Ancak, erken rezervasyon iptal sigortası bu endişelerinizi ortadan kaldırabilir. Yurtiçi veya yurtdışı tur ve konaklama rezervasyonlarınızda, “erken rezervasyon iptal sigortası” ile planlarınızda bir değişiklik olsa bile ödediğiniz ücretin yanmayacağını biliyor muydunuz?

İşte erken rezervasyon iptal sigortası hakkında bilmeniz gerekenler…

Erken rezervasyon iptal sigortası nedir?

Erken rezervasyon, tatile çıkmayı planladığınız dönemden çok önce gerçekleştirilen bir işlem olduğu için, bu döneme kadar yaşanabilecek olası aksaklıklarla tatilinizi iptal etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu ihtimal göz önünde bulundurularak geliştirilen erken rezervasyon iptal sigortası sistemi, rezervasyon iptali korkusu yaşamadan, uygun ödeme koşulları ve fırsatlardan yararlanmanızı sağlıyor.

Erken rezervasyonda iptal sigortası güvencesiniz var

Erken rezervasyon iptal sigortası işlemi nasıl gerçekleştiriliyor?

Erken rezervasyon yaptığınız zaman size sunulan bir seçenek olan iptal sigortası, tatilinizin tutarına göre belirleniyor. Tatilinizi gerçekleştireceğiniz tarihten 72 saat önceye kadar CoralTatil’e ulaşarak tatilinizi iptal etmek istediğinizi belirttiğiniz zaman, eğer erken rezervasyon iptal sigortası yaptırdıysanız, ödediğiniz tutar size iade ediliyor.

1000 TL’ye kadar olan otel ve tur rezervasyonlarınız için 10 TL olan erken rezervasyon iptal sigortası, ödediğiniz miktara göre artış gösteriyor. Tatil bedelinizin yüzde 1’i gibi bir fiyata gerçekleştirdiğiniz erken rezervasyon iptal sigortasıyla, ödediğiniz miktarın tamamını garanti altına alabilirsiniz. İptal sigortası bedelini, online rezervasyonunuz sırasında, tatil paketi ücretiyle birlikte ödeyebiliyorsunuz.

Siz de CoralTatil ile erken rezervasyonun size sunduğu uygun fiyat ve ödeme koşulları imkanlarından gönül rahatlığıyla yararlanmak istiyorsanız, Allianz Sigorta tarafından sağlanan erken rezervasyon iptal sigortanızı, erken rezervasyonlarınız sırasında kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Erken Rezervasyon İptal Sigortası hakkında detaylı bilgi için Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.