Engelli dostu oteller ile unutulmaz bir tatil için hiçbir engel yok

Unutulmaz bir tatil için dikkat edilmesi gereken püf noktaların başında, konaklanacak tesisin misafirlerinin tatil ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılaması yer alıyor. Tüm misafirleri adına tatil ihtiyaçlarını önceden tahmin edebilen ve onlara kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren tesisler, bu yaz yine sürekli misafirlerini ağırlamayı bekliyorlar. Özellikle engelli misafirleri için tüm engelleri kaldıran ve onların benzersiz bir tatil geçirmesini sağlayan engelli dostu oteller, misafirlerinin özgürce tatillerinin tadını çıkarmasına olanak tanıyor. Eğer siz de tatiliniz için engelli dostu oteller arıyorsanız, Ege ve Akdeniz’de Avrupa standartlarında hizmet sunan pek çok otelleri tercih edebilirsiniz. Peki, hangi oteller engelli dostu oteller arasında yer alıyor? Öncelikle tatil planlarınızı gerçekleştirmek istediğiniz destinasyonu belirleyin. Daha sonra, otelleri incelerken engelli odalarına sahip olup olmadığına göz atın. Eğer engelli odası bulunuyorsa, engelsiz bir tatil sizi bekliyor demektir. Gelin, dilerseniz engelli dostu otellerden bazılarına kısaca göz atalım…

Crowne Plaza Antalya

Turizm cenneti Antalya, bu yaz da dünyanın dört bir yanından milyonlarca tatilciyi ağırlıyor. Antalya’nın merkezinde bulunan ve şöhreti ülke sınırlarını aşan, benzersiz Konyaaltı Plajı da yine cıvıl cıvıl, tatilcilerle dolup taşıyor. İşte Antalya’nın büyüleyici Akdeniz manzarasını oluşturan ve Toros Dağları’na dik uzanan Konyaaltı sahil şeridi manzarasında, unutulmaz bir tatil geçirmek istiyorsanız, Crowne Plaza Antalya size bu imkanı tanıyor. Engelleri dostu oteller ile unutulmaz bir tatil için hiçbir engel yok Her sabah Akdeniz’in turkuaz sularına açılan pencerelerinizden günü selamlamak, konforlu engelli odalarında evinizin rahatıyla dinlenme imkanı bulmak Crowne Plaza Antalya’da mümkün. Dilerseniz, tesisin tam karşısında bulunan plaja inebilir, burada denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Crowne Plaza Antalya, Akdeniz’de masal gibi bir tatil için sizleri bekliyor.

Xanadu Island

Ege’nin incisi Bodrum’da bir tatil mi düşlüyorsunuz? Düşlerinizden çok daha güzel ve büyüleyici bir tatil, Xanadu Island ile mümkün. Masmavi Ege Denizi’ne uzanan kendi yarımadasına sahip, VIP konaklama hizmetleriyle tatili ayrıcalıklı kılan Xanadu Island’da, tam anlamıyla deniz havası alacaksınız. Lüks engelli odalarında, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak detaylar sizin adınıza çoktan düşünüldü. Engelleri dostu oteller ile unutulmaz bir tatil için hiçbir engel yok Tatilinizi kusursuz hale getirmek ve her yaştan herkesin eğlenmesini, dinlenmesini, keyifli bir tatil geçirmesini amaçlayan ve buna yönelik kaliteli eğlenme ve dinlenme imkanı sunan Xanadu Island’ı siz de keşfedin.

Majesty Club Kuştur

Ege’nin sakin ve benzersiz doğasıyla büyüleyen tatil destinasyonu Kuşadası, gerçekten dinlendiğini hissetmek isteyenler için ideal bir tatil cenneti. Kuşadası’nda dört dörtlük bir tatil ise, Majesty Club Kuştur ile gerçeğe dönüşüyor. Tecrübeli personeli ve engelli dostu tasarımlarıyla, misafirlerinin rahatını ve lüksünü temin eden Majesty Club Kuştur, muhteşem Ege manzarasına karşı, kendinizi her zamankinden çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak enfes Ege kahvaltıları ve Ege mutfağından en seçkin yemeklerle sizleri bekliyor. Engelleri dostu oteller ile unutulmaz bir tatil için hiçbir engel yok Siz de tatilinizin hayalinizdekinden çok daha güzel geçmesini sağlamak için tüm engelleri kaldıran, bu dört dörtlük tesislere CoralTatil ile mutlaka bir göz atın. Kendiniz ve sevdikleriniz için, bu yaz Ege ve Akdeniz’in en lüks tesisleriyle engelleri geride bırakın.