Engellenemez bir tatil, engelli dostu oteller ile mümkün…

Yaklaşan kurban bayramını fırsat bilerek, Akdeniz ya da Ege’ye kaçma fikri insana çok cazip geliyor. Kış boyu kapalı mekanlarda geçirilecek günlere inat, bu kurban bayramında soluğu Ege ve Akdeniz’de almak sizin için engel değil!

CoralTatil olarak Antalya ve Didim’de yer alan engelli dostu otelleri mercek altına aldık. İnsana ve doğaya saygı ve sevgiyle yaklaşan bu otellerde, hiçbirşey imkansız değil!

Engellenemez bir tatil, engelli dostu oteller ile mümkün…

Engellere inat kendini iyi hisset!

Ege’ye doğru uzandığımızda ise Didim’de yer alan bir başka engelli dostu otel kapılarını açıyor. Didim ormanlık alanda yer alan Aurum Spa & Beach Resort, dostça bir atmosferle karşılıyor konuklarını. Panoramik Ege denizi manzarasının yanına, odaların içine sızan orman manzarası eşlik ediyor. Engelli bireylere özel, modern bir stille döşenmiş odalarda konforu hissedeceksiniz.

Özel plajı bulunan otelde, yüzme havuzları da mevcut. Size özel spa ve masaj uygulamalarıyla gevşeyebilir; aroma terapiyle duyularınızı şımartabilirsiniz. Animasyon ekibi de bulunan otelde, eğlence sizin ayağınıza geliyor. Size de oturup keyfini çıkartmak kalıyor.

Ege denizi manzarasını unutulmaz bir tatille birleştirmek için, engelli dostu otel, Aurum Spa&Beach Resort’a mutlaka uğrayın. Rezervasyon ve her türlü bilgi için Coral Tatil size hizmet vermekten mutluluk duyar!