Lüks, etkileyici ve doğanın içinden: IC otelleri

İnşaat, enerji ve sanayi gibi sektörlerdeki büyük başarılarını turizme taşıyarak, bu alanda da kendisini kanıtlamayı başaran IC Holding, IC otelleri ile konaklama sektöründe uluslararası standartlar sunuyor.

Öncelikle her tesisinde doğanın tüm canlılarına saygılı davranarak, misafirlerinin huzurlu ve stresten uzak bir tatil geçirmesi için bunu bir avantaja çevirmeyi başarıyor. Özellikle Avrupa’dan pek çok misafirini doğa dostu tavrıyla sadık müşteri olarak kazanan IC otelleri, lüks ve çarpıcı tasarımlarının ilhamını da doğadan alıyor.

Turizmdeki bu başarılı çalışmalarını Akdeniz’in incisi Antalya’da sürdüren IC otelleri, Kundu ve Belek bölgelerinde hizmet veriyor. Her biri, misafirleri için ayrı ayrı düşünülmüş, tüm ihtiyaçlara etkili bir şekilde cevap verebilen oteller olan IC otellerini gelin birlikte tanıyalım…

IC Hotels Santai Family Resort

Modern ve rahatlatıcı bir mimariye sahip olan IC Hotels Santai Family Resort, Belek’te bulunuyor. IC otellerinin seçkin halkalarından biri olan bu tesis, yemyeşil çamların arasından büyüleyici bir sahile doğru uzanıyor.

Şık dinlenme alanları, profesyonel sağlık ve güzellik uzmanlarının hizmet verdiği spa merkezi, eşsiz lezzetlerde mönüleriyle romantik restoranı, unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşamanız için sizleri bekliyor. Bu tesiste tüm ihtiyaçlarınızın en lüks şekilde karşılanacağı bir tatil yaşayabilirsiniz.

En lüks, en çarpıcı ve doğanın içinden: IC otelleri

IC Hotels Green Palace

Büyüleyici tropik bahçelerde, hurma ağaçları ve nilüferler arasında, gerçek bir tatil cenneti olarak tasarlanmış olan IC Hotels Green Palace, tüm IC otelleri gibi rahat ve konforu doğayla buluşturuyor. Akdeniz kültürünü sonuna kadar yaşayabileceğiniz, aynı zamanda uluslararası hizmet standartlarında bir tatil seçeneği olan IC Hotels Green Palace’ın seçkin imkanlarından ailece yararlanabilirsiniz.

IC Hotels Green Palace’ta, Bali Adaları’ndan gelen profesyonel masaj uzmanlarının uyguladığı sağlık ve güzellik kürleriyle, kendinizi yeniden keşfetmeniz ve hiç olmadığı kadar iyi hissetmeniz mümkün. Bu egzotik masajlarla, vücudunuzda kan dolaşımınız düzenleyerek, kronik ağrı ve yorgunluklarınızı bir çırpıda geride bırakabilirsiniz.

IC Hotels Residence

Uzakdoğu mimarisinin en çarpıcı örneklerinin sunulduğu, genel olarak mistik bir havanın hakim olduğu IC Hotels Residence, Kundu’da bulunuyor. Lüks villalardan oluşan tesiste, romantizm ve huzurun hakim olduğu, çok özel bir tatil geçirebilirsiniz. Hayalinizdeki tatil için, arzu ettiğiniz villayı tercih edebilir, Bali, Bali Deluxe, Lake, Lake Deluxe gibi farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

En lüks, en çarpıcı ve doğanın içinden: IC otelleri

IC Hotels Residence’ta sağlık ve güzellik merkezi hizmetleri de en az konaklama kadar özel. VIP hamam, jakuzi ve sauna hizmetleri de IC Hotels Residence ile hayallerdeki kadar güzel. Hiçbir ayrıntıyı düşünmeden, yalnızca zihninizi boşaltmaya ve arınmaya odaklanacağınız bir tatil için IC Hotels Residence’ı tercih edebilirsiniz. Bu tesiste tüm tatilleriniz balayı havasında geçebilir.

Siz de IC otelleri ile tatil standartlarınızı yükseltin. IC otelleri, CoralTatil fırsatlarıyla sizleri bekliyor.