Deniz, kum, güneş bir de Bayram tatili

Ramazan Bayramı 2014 yılında Temmuz ayının sonlarına denk geldi. Hepimiz güzel bir bayram tatilini hak ettik. Siz nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz bilmiyoruz ama bu Ramazan Bayramı için dileyene sakin ve rahat dileyene cıvıl cıvıl ve hareketli bir bayram tatili için size pek çok tavsiyemiz var. 2014 yılının bu sıcak günlerine güzel bir tatil ile devam etmeye hazır mısınız?

Bayram tatili için seçenek bol

Temmuz ayının sonlarına havaların mevsim normallerinde yani sıcak olması bekleniyor. Denizin ve güneşin tadını çıkartmak isteyenler için seçenekler de oldukça bol. İşte sizin için seçtiğimiz farklı özelliklerdeki bayram tatili seçenekleri…

Sakin bir Kaş

Kalabalık ve gürültüden uzak, sakin bir tatil isteyenler için Kaş, ilk sıralarda yer alıyor. Berrak denizi, şirin balıkçı lokantaları ve birbirinden güzel butik otelleriyle Kaş, bayramda huzur dolu bir tatil rotası olabilir.

Deniz, kum, güneş bir de Bayram tatili

Kalabalıktan hoşananlara: Çeşme

Tıpkı Bodrum gibi, kalabalık olmasının yanında popüler tatil mekanlarından olan Çeşme, beach club’ları, koyları, eski taş evleri, süslü sokakları ile en favori tatil destinasyonlarından. “Çeşme’ye gidince nerede kalınır?” diye merak ediyorsanız CoralTatil.com’da birbirinden güzel otellere yakından göz atabilirsiniz.

Tatil denince hemen onun adı gelir: Bodrum

Yaz tatillerinin vazgeçilmez uğrak noktalarından olan Bodrum, bu yılın da gözde tatil mekanlarından. Popülerliği elinden bırakmayan Bodrum, Ramazan Bayramı’nda da güzel plajları ve eğlenceli gece hayatı ile tatilini doyasıya yaşamak isteyenler için birebir.

Ramazan Bayramı için planınızı henüz yapmadıysanız CoralTatil’in sizin için özel olarak hazırladığı Ramazan Fırsatları‘na göz atmayı da unutmayın…