Crystal Otelleri ile ışıldayan tatiller

Ülkemizde zincir oteller adı altında aklımıza ilk gelen oteller arasında mutlaka Crystal Oteller grubunu ayrı bir yere koyarız. Antalya’da Kemer, Belek ve Side’nin yanı sıra Bodrum’da da faaliyet gösteren Crystal Otelleri, örnek tatil anlayışlarıyla, turizm sektöründe önemli bir yere sahip.

İşletmelerinde en lüks hizmeti, en konforlu şekilde sunan ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan Crystal Otelleri, her zaman bulunduğu bölgenin en çok tercih edilen otelleri arasında yer alır.

Size çeşitli mutfaklardan değişik damak tatları sunmak için uğraşan ve usta aşçıları ile adından söz ettiren Crystal Otelleri, Akdeniz, Osmanlı, Meksika ve İtalyan mutfaklarından 100’ün üzerinde çeşitle, ağız tadınıza da benzersiz bir şölen vaat ediyor.

Tesislerinde gerçekleştirdiği pekçok aktivitelerle tatilinizin temposunu daima ayakta tutan ve eğlencenin dozunu bir an bile düşürmeyen Crystal Otelleri, biraz rahatlamak istediğinizde ise spa ve masaj salonlarında dinlendirmenin hakkını veriyor.

Crystal Otelleri kalitesini Akdeniz’in en güzel kıyılarında ve Bodrum’un huzurlu koylarından Güvercinlik’te doyasıya yaşayabilirsiniz. Kurumsal titizliğini, kurduğu her tesiste uygulayan ve her tesisinde aynı tecrübeli personel ekibiyle hizmet veren Crystal Otelleri’nde konaklamanın ayrıcalığını, misafirlerinin online platformlara bıraktığı olumlu yorumlardan da anlamak mümkün. Misafirleri için rahat bir ortam, huzurlu bir tatil ve kurumsal güvence sunan Crystal Otelleri, bu nedenle misafirlerini tekrar tekrar ağırlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Crystal Otelleri ile ışıldayan tatiller

Crystal Aura Beach Resort & Spa

Mavi bayraklı plajı ile Kemer’de Akdeniz’in turkuaz, serin sularının kıyısına kurulan Crystal Aura Beach Resort & Spa, Kemer’e 5 dakika yürüyüş mesafesinde olmasıyla hem kenti hem doğayı bir arada yaşayabileceğiniz bir tatil alternatifi sunuyor.

Adında taşıdığı spa hizmetine oldukça önem veren Crystal Aura Beach Resort & Spa, bu alanda tevazu göstermeyerek, iddiasını sürdürüyor. Spa hizmetleri kapsamında banyo ve hidra terapisi, masaj odası, cilt bakım ünitesi ve vücut bakımı hizmetleriyle, kendinizi şımartma imkanı sunuyor.

Crystal Green Bay Resort & Spa

Yemyeşil çam ormanlarının, denizle buluştuğu noktada kurulu, dinginliği, büyüleyici manzarasıyla tamamlayan Crystal Green Bay Resort & Spa, Bodrum’un Güvercinlik Koyu’nda, kente 15 dakika mesafede, unutulmaz bir tatil tecrübesi için sizi bekliyor.

Geleneksel Türk mutfağının örneklerini her şey dahil sistemi içerisinde, Türk misafirperverliğinin en iyi örneklerini sergileyerek sizlere sunuyor. Crystal Otelleri’nin mührü haline gelen meşhur spa hizmetlerini, aynı kalite ve konforda bu Crystal Green Bay Resort & Spa’da da bulabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm önemli zincir otelleri gibi Crystal otelleri de CoralTatil’de. Siz de hemen CoralTatil.com’a gelin ve Crystal otellerinde kendinize benzersiz bir tatil hediye edin…